Tanio skóry nie sprzedam

@up - wystarczy poczytac sobie komentarze pod tym klipem i juz czlowiek jest spokojny, bo.... nieprędko sie w Polsce coś zmieni.
 
:-)



72061137.jpg
 
Jak dla mnie jedynym polem gdzie mogą ze sobą realnie i w pełni bezpiecznie konkurować to klaskanie u naszego wirtuoza Rubika.
 
:-)



:-) Elson moc!! tłum ''firma ,firma,firma'' popek '' AAA aaa AAAA'' a 8:30 dostał jeszcze blanta:-) co za debile..
 
Popek to kretyn. Pamiętam jego "MMA panowie, MMA", podobno cały ówczesny światek MMA się z niego śmiał. Gdyby miał mózg to by się dawno dogadał z KSW albo MMAA i zarobiłby więcej niż na tych swoich płytach, ciuchach JP czy czym tam jeszcze. Skoro Najman dał radę to Ja mam dla Popka od ręki masę rywali np. Pudzian i to nawet teraz, Najman, Saleta, Sapp, Nastula, Różal, Bazelak, może Waluś. Nie pamiętam jego walk z Cage Rage ale coś tam potrafi(ł), na tyle dobrze by się sprzedał żeby zarobił na grubą furę albo nawet M4.



Wyobrażacie sobie walkę Popek vs Różal? Przecież rzeź rzezi, wszystkie wywiady musieliby cenzurować. Ale cóż, wolał olać.
 
Olał raczej poszukiwanie go przez organy ścigania, nie przebywaw Polsce bardziej bo nie może niz nie chce, KSW się nim interesowali no ale z powodów od nich niezależnych Popek w Polsce nie zawalczy.
 
Co nadal potwierdza, że jest kretynem bo nikt Mi nie powie, że został w coś wplątany albo wrobiony. Wybrał inną drogę, a miał wszystko do tego żeby w trakcie tego boomu na MMA który powoli się stabilizuje zgarnąć masę hajsu bo akurat nie wierzę, że ktoś z grona Najman, Saleta, Bazelak mógłby go pokonać. Czyli zwrotki wysyła z Anglii? I tam cały czas siedzi?
 
Trzeba zapytać bardziej zorientowanych jp jp. Widziałem go na jakimś teledysku jak sobie dziarał coś w bandamach rózorakich i podejżewam, że to w Polsce było bo reszta ekipy też tam była, chyba, że go wmontowali, ale pwności nie mam.
 
JP na KSW? Dajcie spokój, chyba bym ominął takie coś. KSW ma propagować dyscypline a nie JP i bande małolatów w bluzach HWDP...Wyobrażacie sobie, że ci wszyscy "fani" przychodzą na KSW i kulturalnie kibicują? I proponuje dać sobie spokój z Saletami,Najmanami, Sappami, Bazelakami,Popkami i resztą elity która z MMA nie mia nic współnego. freakshowy mają odchodzić w cień a nie zabierać i tak małą ilość miejsca na kartach KSW.
 
Back
Top