Tanio skóry nie sprzedam

koszulka_naderwan_burneika640.jpeg




Było?
 
Wałkowaliśmy a redakcja to wrzuciła na Fb i zasiała zamęt wśród Fb-fanów.
 
No właśnie, po co redakcie to wrzuciła to na facebook? Zasialiście niezły zamęt, poza tym Najman znowu będzie pierdolił, że podajecie o nim jakieś nieprawdziwe informacje i co najgorsze tym razem będzie miał rację.
 
No do Targowice się odwołał, skrajny imbecylizm mu się ujawnił.Już jest kilka lat po wojnie, kilka lat po komunie, teraz się szybko różne rzeczy zapomina, nie o to w tych emocjach chodziło pseudo sportowcu. Co Peterowi trzeba było nie klaskać bo co rozmawia w języku okupanta? :-)
 
Bez kitu ten gościu jest dziwny powinien sie zastanowić nad sobą skoro jest Polakiem i we własnym kraju ludzie na niego gwiżdza a jak bohatera witają zawodnika z zagranicy to znaczy że z nim coś jest nie tak ale on wykazuje się całkowitym zanikiem autoreflekcji i samokrytyki tylko robi obciach ludziom którzy są patriotami.
 
Ja jako krewny najmłodszego partyzana w Górach Świętokrzyskich oraz członek rodziny, która przyjaźniła się z rodziną legendarnego "Ponurego" stwierdzam, że to wstyd iż taki człowiek jak Najman reprezentuje Polskę.
 
O czym on gada ? (najman) Co on miesza historie, polityke do sportu ? On na prawde nie ma czym sie juz zastawiac, niech powie prawde ze kaleczny jest i do sportu sie nie nadaje - taka prawda nie kazdy ma predyspozycje np do sportow walki, a on na chama bo pieniadze, bo rozglos. Kurna wielki sportowiec...obijający gosci z rekordem 5-45 ....
 
Na gali obecny był mój 85-letni przyjaciel z Londynu, Sergiusz Papliński. Partyzant, który był żołnierzem jednego z najdzielniejszych polskich generałów, • Szarego • (...) Powiedział mi po gali, że nie o taką Polskę walczył...


Wymiękam, serio...
 
a ja nie. Nie o taką polskę walczyl, żeby ktoś określający się bokserem dostawał baty od kulturysty. najmana powinni wyslać do jakiegos psychologa, bo od odklepywania mu się coś we łbie namieszało.
 
Nie rozumiem, jak Najman może łączyć swój brak umiejętności i charakteru do walki oraz totalny brak szacunku wobec innych sportowców do spraw narodościowych. Fakt, trzeba mieć jakieś usprawiedliwienie.
 
Z Najmana taki patriota, a najwięcej wstydu przynosi.



Jeszcze jego nazwisko raczej z Polską nie ma nic wspólnego tak jak i wygląd.
 
O tym kolesiu myślę, że im szybciej na jego temat ucichną wszelkie wieści tym dla nas wszystkich lepiej. Przestańmy już wspominać o Najmanie bo nie zasługuję on żeby mu czas poświęcać w żadnej mierze.
 
skoro wygłasza takie płomienne oświadczenia, ta raczej nie sprzedał walki... no chyba, że można mniej mniej niż zero honoru... kanalia
 
Back
Top