Tanio skóry nie sprzedam

Co to za dobry kurwiszon?
Śpiewaczka operowa Lena Tremer
z28984998IER,Kadr-z-serialu--Wielka-woda-.jpg
 
Jedne kurwy z tvp z drugimi kurwami z tvn zrobiły sobie z ludzkiej krzywdy wojenkę polityczną i się przekrzykują kto jest bardziej pedofilem. Tak przynajmniej wywnioskowałem bo tego ścieku nie oglądam.


Oczywiście że to będzie temat zastępczy na zbliżającą się kampanie bo ani PIS ani PO nie ma pomysłu na inflacje i kryzys energetyczny.

Ale moim skromnym zdaniem nie można bagatelizować problemu pedofili w kościele i zamieść go pod dywan jak usiłuje zrobić obecna władza.
 
Oczywiście że to będzie temat zastępczy na zbliżającą się kampanie bo ani PIS ani PO nie ma pomysłu na inflacje i kryzys energetyczny.

Ale moim skromnym zdaniem nie można bagatelizować problemu pedofili w kościele i zamieść go pod dywan jak usiłuje zrobić obecna władza.
Kurwa, oczywiście, że nie można! tylko chodzi mi o to, że te szmaty robią to wyłącznie w celach politycznych bo wiedzą, że to grzeje społeczeństwo a ofiary tych pedofili mają głęboko :gdzie:liczy się afera dla nich i nic więcej.
 
Oczywiście że to będzie temat zastępczy na zbliżającą się kampanie bo ani PIS ani PO nie ma pomysłu na inflacje i kryzys energetyczny.

Ale moim skromnym zdaniem nie można bagatelizować problemu pedofili w kościele i zamieść go pod dywan jak usiłuje zrobić obecna władza.
Trzy razy sprawdzałem i to dalej skóra.
W
 
Back
Top