Tanio skóry nie sprzedam

323020891_2139235039597242_4920452214728935807_n.jpg
 
Godne odnotowania byłoby gdyby smoluchy nic nie rozjebały, a tak to tylko tradycyjny sylwester.
 
Piękny tok myślenia pana ministra. Dla niego ciapata i wszelką inna dzicz to norma i jest szczęśliwy że spalili tylko 700 samochodów a nie wydarzyło się nic godnego uwagi . Dać im medal za to że łaskawie nikogo nie zabili. Od dłuższego czasu cieszę się że mieszkam w tak rasistowskim kraju jak Polska. Od lat mój poziom tolerancji dla smoluchów wciąż spada.
 
Piękny tok myślenia pana ministra. Dla niego ciapata i wszelką inna dzicz to norma i jest szczęśliwy że spalili tylko 700 samochodów a nie wydarzyło się nic godnego uwagi . Dać im medal za to że łaskawie nikogo nie zabili. Od dłuższego czasu cieszę się że mieszkam w tak rasistowskim kraju jak Polska. Od lat mój poziom tolerancji dla smoluchów wciąż spada.
Klasyczne gotowanie zaby
 
Piękny tok myślenia pana ministra. Dla niego ciapata i wszelką inna dzicz to norma i jest szczęśliwy że spalili tylko 700 samochodów a nie wydarzyło się nic godnego uwagi . Dać im medal za to że łaskawie nikogo nie zabili. Od dłuższego czasu cieszę się że mieszkam w tak rasistowskim kraju jak Polska. Od lat mój poziom tolerancji dla smoluchów wciąż spada.
Zwykli Francuzi w większości przypadków też mają tego dosyć, ale to już tam poszło tak daleko, że nie ma dla nich ratunku.

Tak jak pisał @ninja miejsce ciapaków jest w chatkach z gówna na pustyni. Oni się nie nadają do życia z cywilizowanymi ludźmi.
 


:beczka:
 
W sumie to też tu pasuje jak ulał, takie tam zabawne historyjki hihi


 
Back
Top