Tanio skóry nie sprzedam

535093_10151488653320022_410356000021_379069498_1515872751_n.jpg
 
nie chce na nikogo najeżdżać ani wywolywac konfliktow ale nie rozumiem ludzi ktorym sprawia przyjemność wyszydzanie czyjejś religii
 
Ktoś gdzieś na tym forum pisał, że nie chce, żeby go atakował Jezus z krzyża chociaż na tym forum. To ja nie chcę, żeby atakowali moją wiarę chociaż na tym forum. :)
 
Jednym słowem "ehhh...".



Graficzne skojarzenie słów z Wyznania wiary chrześcijan jest obraźliwe. Za to filmik "Komisarz Puk" nikogo nie zbulwersował.
 
@up a w Afryce biją murzynów.



jest pewna granica satyry.



Niektórych np bawią żarty typu " Twoja stara" a niektórych nie.



Każdy ma w życiu jakąś swoją wartość najwyższą. Może być to wiara, rodzina,matka, żona, dziecko, kariera, własna osoba, cokolwiek i chyba nie chciałbyś żeby z tego szydzono. Ten żart z barankiem dotyka bezpośrednio doktryny wiary, nie jest zwykłym żartem z jakiegoś plebana. Wielu z Was podziwia Mameda, ciekawe czy gdyby np Wojewódzki zaczął kpić z Koranu też byście byli tacy ubawieni. Btw widać było, że niektóre delikatne "żarty" go zirytowały.



Ja nie jestem typem zapaleńca, który daje się sprowokować byle gówniarskim żartom. Dla mnie po prostu szacunek do pewnych rzeczy wymaga od człowieka pewnego poziomu.



Tyle i EOT bo to nie jest temat od takich rozkminek, ale "żart" dla mnie był wyjątkowo niesmaczny.
 
Za wrzucenie po raz kolejny ballady o Najmanie powinien od razu lecieć ban. Ile raz jeszcze ktoś to wrzuci?
 
kaczka41 przynajmniej potrafił wskazać na której stronie takie coś miało miejsce, albo wrzucić konkretny link - za to mu chwała. Rzecz jasna łatwiej pierdolnąć że "byyyyyyło" nie wnosząc nic konkretnego do tematu.
 
Jeśli było więcej niż 5 razy - nikt Ci nie rzuci linka (prócz miłośnika Jonesa, rzecz jasna), ogarnij temat. ;p
 
Back
Top