Tanio skóry nie sprzedam

Pytanie do redakcji : Dotarl ktory chociaz do pierwszej bazy ? :)



A tak na serio to co za żalosny gamoń z tego kolezki co to napisal.
 
Zazdrosny, bo jak on podszedł to nawet na niego nie spojrzała ! Ha !















niezły mix, pierwsza część też daje radę



 
Dla mnie tamten portal to nieco jak z przysłowiem "srają za wysoko niż dupy mają". Odwiedzam go regularnie, ale nie lubię bufoniastej ekipy. Pamiętam komentarze gdzie użytkownicy dawali swoje uwagi, a wielcy gwiazdorzy nie raz besztali ludzi, bo to "ich" blog i oni wiedzą lepiej. Bo ktoś negatywnie się odniósł do czegoś czy skrytykował podpisy pod obrazkami (które faktycznie są głupie i pudelkowe), to odrazu obraza. Ja rozumiem MMA Rocks, bo wypracowali sobie pozycję lidera rzetelnością i wiedzą, ale tamci? Bez przesady, kim oni są? Wchodzę na inne portale tylko dlatego, że uważam, iż tutaj za mało czasem newsów jest. Jednak tylko tutaj mam atmosferę profesjonalności, a nie strony robionej przez kilku znajomych co coś tam kumają ze sztuk walki i kupili sobie kamery.
 
ApsQ0mUCIAAiZPp.jpg








Danka wie do kogo uderzać. O nią chodzi dokładnie:



Olivia_Munn_Threesome.jpg












Edit. Ja podobnie jak Evangelista odwiedzam wszystkie portale mma w Polsce praktycznie codziennie. Większość ma te same newsy podane w innej formie tylko. Róznicą jest, kto wrzuci szybciej. Jeśli chodzi o ilość komentarzy, a co za tym idzie o ilość userów, to Rocksi moga jeszcze dłuuuuugo spać spokojnie :-)



Polskich stron mma na które wchodzę regularnie jest 10
 
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3719770_460s.jpg


nie daję w formie obrazka, bo za duże.
 
Back
Top