Tanio skóry nie sprzedam

"Nie pasuja mi komentarze pod news'ami" "Wszyscy którzy sie nie zgadzają ze mną są hejterami i 14sto latkami siedzącymi tylko przed klawiaturą" "no wiesz jak to jest, nie, no wiesz,nie" "dziunie"



Nie ma to jak chcieć cenzurować ludzi o innej opini niż moja. ACTA jak sie patrzy :)
 
Nie wiem, jak reszta forumowiczów, ale ja cenię sobie KSW za zatrudnianie osób niepełnosprawnych patrz słodziak.
 
ten koleszka od wywiadów to chyba jakieś nieślubne dziecko biedronia, przynajmniej styl mówienia taki sam :D
 
Przecież ten typ od wywiadów to cała seria z ak w kolana i ze dwa headshoty dla tego portalu :-):-):-)
 
Ten gościu w ogóle nie słucha co mówią jego rozmówcy i koncentruje się tylko na zadawaniu pytań i jeszcze to głupie przytakiwanie.
 
Chłopaka zjada stres. Doszkoli się.


Ja odniosłem wrażenie że coś wypił (może aby zmniejszyć stres). Ale z przyjemnością obejrzałem wywiady i pewnie chętnie obejrze kolejne. Na pewno nie można powiedzieć że były sztampowe.
 
Ja już tego gościa wywiad wcześniej widziałem, bodajże był to wywiad z Martinem po konferencji gdzie pojawił się JLB i trzeba powiedzieć że wyglądało to podobnie komicznie. Także chyba raczej stres.
 
Może ktoś z was urzywa George St Pierre Rush Fit możecie mi powiedzieć gdzie moge znaleźć tam te ćwiczenia cardio ?
 
ta chodzilo o tego ziomka co kiedys z lewandowskim przeprowadzal wywia, taki wydygany chyba z formma







btw. meru masz moze jakis filmik/nagranie z wejscia quintona? :P



bo ogladalem sobie dzis to w orange sport jak byla powtorka, ale w necie ciagle nie widze
 
O kim piszecie? Jakiś typ co wywiad przeprowadzał? Bo chyba usunął filmik z yt..


Tak, usunął swoje wywiady z youtuba, albo zrobiła to redakcja, bo on był chyba z jakiegoś portalu. Gość występuje jako mistrz drugiego planu, na tym filmiku:
 
@Meru



Wygląda jak jakiś ołtarzyk psycho-fana :-)



A na serio, niektórzy lubią mieć specjalne miejsce do pracy co pozwala się skoncentrować i odciąć od innych bodźców. Poza tym może prowadzą jakąś inna działalność, która łączą z mmanews.pl? Jakbym miał budżet to pewnie też bym sobie jaką miłą siedzibę znalazł ;)
 
No cóż. Może to typowy przykład chłopaka wykonującego w Polsce tak popularny ostatnio zawód "syn" tudzież bratanek, kuzyn, brat...Gość się kompletnie nie nadaje pod żadnym względem. Zero prezencji, zero merytoryki, zero życia...
 
Back
Top