Tanio skóry nie sprzedam

Ten redaktor przypomina mi "Banana" z Kabaretu Młodych Panów ^^



kabaret-mlodych-panow-sad.jpg








nawet styl mówienia podobny ^^
 
Jeśli dobrze kojarze, gościu od tego ołtarzyka zna się na swojej robocie. Świetnie kiedyś typował walki mma. Nawet prowadził stronę typerską. Pewnie to jeden z redaktorów mmanews. Chyba, że mi się coś poje.. ;-)
 
Kalogero



Ale czemu syn? Ten typek co tak nieudolnie robi wywiady to chyba nie jest z mmanews (czyli tam gdzie to odjebane biuro) tylko z innego portalu. Poprawcie mnie jak się mylę, tyle tych portalów, a fachowych dziennikarzy jak na lekarstwo ;p
 
Ten typek co tak nieudolnie robi wywiady to chyba nie jest z mmanews (czyli tam gdzie to odjebane biuro) tylko z innego portalu.


Na filmikach z wywiadami zanim zostały usunięte z youtuba była metka mymma.pl
 
Poprawcie mnie jak się mylę, tyle tych portalów, a fachowych dziennikarzy jak na lekarstwo ;p


Ta, jak grzybów po deszczu. W minionym tygodniu odkryłem ze trzy.
 
przegladalem forum ufc szukajac jakies wzmianki o ksw18, natomiast znalazlem taki temat http://forums.ufc.production.sparkart.net/showthread.php?t=112790 :-)



dobrze, ze tutaj narazie az takich nikt nie zaklada :D
 
Post z tematu zooma



"Let's all be honest...if either of them asked you to munch on their taco you'd grab your sombrero and go to town"



:D
 
Widziałem kiedyś na national geographic pokazywali gdzies w Angli, jak rzeke przecinał też taki kanał, lecz na rzece pływały statki i nie dało się zrobić jak tutaj i zrobili taki ten most obrotowy, że jak statek płynął po rzece to most sie obracał o 90 stopni i statek mógł przepłynąć, generalnie miazga. xd
 
@ zoom, w Polsce mamy • podobny • bajer • kanał elbląski. Bajer polega na tym, że dwa akweny po których pływa statek, zostały połączone torami, po których porusza się statek. Różnica terenów była zbyt duża aby się przekopać, więc ktoś wpadł na pomysł aby statek wpuścić na tory.



kanal_elb.jpg




776764c0368bdf010a025452b5808c31.jpg
kanal_elblaski_b.jpg
kanal_elblaski_statkiem_po.jpg
 
hahahahaha. a co do tego statku z elblaga, nigdy tam nie bylem ale jak to zobaczylem to odrazu zapragnalem tam pojechac. znasz ceny biletow ? i jak to jezdzi/plywa, o kazdej porze czy ma jakies wybrane godziny?
 
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego taki najazd na Sikońskiego jest? Tzn wiem, że zachowywał się jak baran po walce z Niedzielko, ale tak po za tym, to chyba trochę wyższy poziom niż N&B. W jego miejsce do turnieju dałbym pogiego xd.
 
Ludzie źle go odbierają za autopromocję podobno opartą na wałkach. Więcej usłyszysz od Evangelisty :P
 
Już mi się nie chce opowiadać o tych ludziach. Bazelak wyczerpał moją motywację na pisanie ;) w skrócie, to człowiek, który również jak ci dwaj obok naopowiadał bajek o sobie zapominając, że dzisiaj w dobie Internetu można wszystko zweryfikować. Kłamca, megaloman, przez lata chwalący się tytułami mistrza świata WUMA, gdzie zawodników jest dwóch na konkurencje i każdy przyjeżdża z tytułem mistrzowskim. Wywalony z Karate Kyokushin (sensej Łukasz K.), wywalony ze związku nuczaku (sensej Paweł U.), wywalony z karate wszechstylowego (Andrzej N.) itd. itd. Założył więc własną sekcję gdzie z kolegami uczył się samodzielnie MMA stając się zawodnikiem i trenerem mając jedynie zielony pas w KK oraz II dana z WUMY do której rok w rok jeździł przywożąc miliard tytułów mistrza świata. Zaczął nauczać w Sączu Muai Thai nie mając odpowiednich licencji oraz nigdy nie trenując Tajskiego.
Dodatkowo zastrzeżenia budziły jego powiązania z organizacją dla której walczył i gdzie w debiucie (sic!) zdobył pas organizacji mając 77 kg i walcząc z kolegom mającym 90 kg. Sprowadzał sobie później jakichś ukraińców do walk mistrzowskich. A na koniec kontrowersje budziło zakontraktowanie go do MMA Attack: http://nokaucik.pl/2011/09/sikonski-i-golaszewski-zakontraktowani-przez-mma-attack/ - Ponadto teksty o 18 latach treningu i nie klepaniu NIGDY (pierwszy klepał), pojazd sędziego (ślepy był), pojazd po Niedzielko (nie mógł go pobić więc bił specjalnie osiem razy w tył głowy). itd.

Nie, to nie tylko zły PR odpycha go od ludzi, ale całokszałt. Został rozpracowany już na BUDO przez Marcina Ch. Podobnie jak Pogi, z tym, że Pogi teraz zmądrzał i zaczął trenować z białymi pasami w BJJ. Nie mówi już o sobie Mistrz Polski w MMA.
 
@Gaara Taki rejs trwa prawie cały dzień i tych pochylni jest kilka, ale po godzinie czy dwóch i przejechaniu pierwszej pochylni jest już nudno, no chyba że ktoś bardzo lubi podziwiać uroki natury ;)



http://www.zegluga.com.pl/index.php?p=ofer&aid=9
 
Z OSTATNIEJ CHWILI !

Kilkanaście godzin po oficialnym ogłoszeniu przez federacje KSW, że na najbliższej gali odbędzie się turniej kobiet, nasza najlepsza zawodniczka mieszanych sztuk walki - Bożena "Matka Polka" Dykiel postanowiła podpisać kontrakt z najlepszą federacją MMA w Europie. Dokładne terminy w, których popularna Matka Polka miała by wejść do ringu jak i potęcjalne rywalki nie są jeszcze znane. Nasz reporter zdołał zadać Pani Bożenie kilka pytań po wieczornym treningu tak więc zapraszamy do lektury...






FaktMMA: Pani Bożeno, co Panią skłoniło do tego by zawalczyć dla federacji KSW

Bożena Dykiel : Trenuje od dawna i byłam gotowa już lata temu jednak dopiero teraz kobiety będą mogły sprawdzić sie w MMA będę mogła pokazać się z dobrej strony i na pewno tanio skóry nie sprzedam.

FaktMMA: Z kim Pani trenuje i jaka płaszczyzna walki najlepiej pani pasuje?

Bożena Dykiel: Trenuje sama. Ostatnio zainwestowała w UFC HOME TRAINER oraz wyłożyłam w domu mate tatami zamiast dywanów więc moge kulać się nawet podczas gotowania obiadu. Według mnie mam bardzo mocny parter. Ale boksować także potrafie.

FaktMMA: Czy jest jakiś rywal/rywalka z, którą chciała by się Pani zmierzyć?

Bożena Dykiel: Panowie Kawulski i Lewandowski przedstawili mi już kilka nazwisk moich potęcjalnych rywali. Dużo będzie także zależeć od mojej wagi. Bardzo chciała bym zawalczyć z Krystyną Lubicz jednak musiała bym zrzucać kilogramy a nie czuje się z tym dobrze.

FaktMMA: Czym jest dla Pani możliwość walki dla najlepszej federacji MMA w Europie?

Bożena Dykiel: Na pewno jest to dla mnie wielka szansa. KSW to drugi PRIDE. Do tej pory biłam się na ulicy lub w serialach i zdecydowanie KSW robi wieksze wrażenie.

FaktMMA: Na koniec chciałbym jeszcze zapytać jak będą wyglądaly Pani przygotowania do pierwszej walki? Zdradzi Pani jakiś sekret?

Bożena Dykiel: Jeszcze w tym miesiącu wyjeżdżam wraz z Mariuszem Pudzianowskim trenować w American Top Team. Musze poprawić stójke i wydolność. Potem wróce do Polski i przewiduje sparingi z moimi przyjaciółmi np. Kamilem Bazelakiem i Marcinem Najmanem.

FaktMMA: Ok, dziękuje za wywiad. Może chce pani komuś podziękować lub pozdrowić?

Bożena Dykiel: Dziękuje wszystkim za wsparcie. Dam z siebie wszystko i to będzie na pewno krwawa walka. I kij oko wszystkim hajterom
 
Back
Top