Tanio skóry nie sprzedam

Raphaelius, była już mowa, że na sherdogu szwankuje licznik rekordów. Aktualnie Iro ma rekord 9-2, stąd 5+4 ;)
 




Dla wtajemniczonych którzy z nudów oglądają późnym wieczorem Ezo tv czy tam Kosmice TV.
 
Pas tymczasowego mistrza UFC • .OMG co za debilizm. B.J.Penn musi być teraz nieźle wkurwiony. Nie dość że czekał na swoją walkę tyle czasu to teraz jeszcze się okazuje że walka będzie o pas tymczasowego mistrza UFC. Co to oznacza ? Tyle tylko że Sherk zatrzyma tytuł a to co dostanie zwycięzca walki B.J. vs. Joe będzie gówno warte.



Możliwe że Sherk wróci do UFC już w styczniu (jeśli szanowna komisja obniży zawieszenie) lub w gorszym przypadku dopiero w lipcu 2008 roku. Po swoim powrocie dojdzie do • pseudo mega walki • gdzie Sherk zmierzy się z posiadaczem pasa tymczasowego. Ech • .Jebać to.


Haha. Ach te stare, wartościowe tematy defa na głównej :D:D.
 
Ogólnie pierwsze newsy na mmarocks defa są niezłe m.in.:



"Parę słów od Naturalnego Coutura"



"Co o tym myśli łysy łeb???"



"Monster grypsuje w pace"



"Co dokładnie odjebało Kevinowi"



"Renato Babalu przegiął pałe. Dlaczego?"



:-):-)
 
No, tytuły wtedy przypominały te, jakie dzisiaj w Fakcie się pojawiają :D



Pamiętam, ze mnie rozwalił artykuł, o tym jak Leben ma kłopoty, bo wsiadł za kółko po pijaku, co def skwitował mniej wiecej tak na koniec: "dla mnie to debil" xD
 
FrostBite



To już wiemy z czego FAKT czerpał inspirację :D



A tak serio to ciesze się że Venom do nas dołączył i mnie naprostował :D
 
jeśli już wspominacie młodego defa:

oto jego podpis z cybersportu


hej hej hej tu mma:
1)Biali przeważnie koncentrują się tylko na zwycięstwie, czarni zaś nie tyle chcą wygrać, co raczej zabić przeciwnika. Z kolei Azjatom zależy na zadaniu bólu przeciwnikowi


2)Głównym problemem Thompsona jest to, że ma za małą głowę. Ten gość waży ze 120 kg a wilekość głowy ma jak drobna osoba ważąca 60 kg...
 
belmondo



To były moje 2 ulubione teksty które ktoś puścił na forum w postaci mądrości MMA :D Aż się łezka w oku kręci hehe
 
hej hej hej tu mma:
1)Biali przeważnie koncentrują się tylko na zwycięstwie, czarni zaś nie tyle chcą wygrać, co raczej zabić przeciwnika. Z kolei Azjatom zależy na zadaniu bólu przeciwnikowi

2)Głównym problemem Thompsona jest to, że ma za małą głowę. Ten gość waży ze 120 kg a wilekość głowy ma jak drobna osoba ważąca 60 kg...
W sumie to trudno się z tym nie zgodzić...

Gdyby to napisał kokos to byłoby że rasista :-)
 
d
 
mój ulubiony podpis





Wracałem z imprezy w ambasadzie i zaatakowało mnie 10 czarnych bandziorów. Starą metodą ja zaatakowałem 1 szy. wziąłem ich z zaskoczenia. momentalnie uderzyłem jednego w krtań, a drugą ręką drugiemu złamałem nos. krew po prostu bryznęła na ziemię obaj leżeli wijąc się z bólu. 8 miu stojących przeprosiło mnie i poprosili żebym spokojnie przeszedł.
 
Back
Top