Tanio skóry nie sprzedam

madzer, tam pracują debile. zablokowali mi konto na kilka dni za zdjęcie gdzie nie było nic, a w folderze obok jest to



https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1541569295532.2073912.1123924198&type=3
 
431011_307024696027348_132851116778041_875210_1488972568_n.jpg
 
Pervert



Po niektórych postach na forum myślałem, że z Ciebie większy byk. A tu chudzinka na zdjęciu :D
 
To co wypisują na fb KSW to jest naprawdę jakaś tragedia, wszedłem do dwóch tematów i tylko rzuciłem okiem, więcej tego nie zrobie...

Tutaj dwa przykłady pierwsze z brzegu:

"Jewtuszko, Bedorf, Błachowicz - Jak dla mnie najlepsze walki.
Szkoda Sowińskiego, Kornika i Różala."

" • .. ksw to męski sport nie chcemy oglądać tam kobiet nie jestem szowinistą ale , proszę was."
 
@ Michal



mnie najbardziej śmieszą wpisy tępych blachar ( tak na oko 90% "kobiet"), które tylko piszą pod KSW żeby znajomi widzieli ( a wiadomo pisanie pod mma to 20+ do lansu) mimo tego ze wiedzą tyle o tym sporcie co ja o balecie a być może wielce prawdopodobne ze je to nawet nudzi
 
hahaha. Słodziak na gali wyglądał jak taka duża kuleczka tocząca się we wszystkie strony po hali ;-) Śmieszny gościu. Ma swój styl, który nie wszystkim się podoba ;-)
 
styl?



to tylko lans ciuchy od prosto czy stoprocent, do tego najlepiej, zeby byly kolorowe, ew jakies futerko + fullcap oczywiscie
 
mnie najbardziej śmieszą wpisy tępych blachar ( tak na oko 90% "kobiet"), które tylko piszą pod KSW żeby znajomi widzieli ( a wiadomo pisanie pod mma to 20+ do lansu) mimo tego ze wiedzą tyle o tym sporcie co ja o balecie a być może wielce prawdopodobne ze je to nawet nudzi


Taa. Ogólnie trzeba je jakoś nazwać... Zresztą samo zjawisko "lansu na KSW" także.
 
Słodziak, my mamy po 10 lat i też Cię kochamy:-) Pamiętam jak latał na tym Pro Fighcie o którym mówi, ludzie z niego się smiali, był atrakcją gali, już nie pamięta jak go ludzie odebrali? Boli go to chyba do dziś. Już o jego zachowaniu wtedy nie wspomne.
 
Back
Top