Tanio skóry nie sprzedam

1pbjgy.jpg
 
Jezus Maria czy na tym forum sa same dzieci bo po tych niektorych fotach smiem tak twierdzic,widze,ze majac 33 lata jestem tu emerytem:)
 
Plastrowy, wiem co czujesz...Trochę mnie ostatnio oświeciło.Cóż, lepiej późno niż wcale... ;)
 
Przy takich dziadach to i ja się czuje jak nastolatek kheheh :-)



Ciekawe jaka jest średnia wieku na cohones:)
 
A nie chwaliłeś sie Yagiel ile Ci wiosen? Czyżby senior forum sie uaktywnił. ..? Z tego co pamietam to Antek Emigrant chyba koło 36 ma
 
Miałem trochę co innego na myśli ale nvm :) 87 rocznik jestem więc przy Was to nadal dziecior :P
 
un-facking-believable

"Kto wybrał drużyny do tego meczu?" - miała zapytać minister sportu Joanna Mucha podczas spotkania poświęconego organizacji meczu Wisły Kraków z Legią Warszawa


http://www.rp.pl/artykul/12,808879-Mucha--kto-wybral-druzyny-do-Superpucharu.html
 
To, ze ona sie nie zna na systemie rozgrywek w Polsce ok, ale, że nie ma tam opłaconego doradcy który by jej to wszytsko wytłumaczył, to jest masakra.
 
kolega Mobius w temacie "Carlos Condit zgodził się na rewanż z Diazem" rzucił link który jak najbardziej nadaje się do skóry i pozwalam sobie go "przenieśc" tutaj ;]
 
Back
Top