Tanio skóry nie sprzedam

Pervert nie będę płakał bo jestem zadowolony ze swojego wyglądu.
ps. nie mam kąta na Imgshacku
 
Co do tego plany treningowego/diety to nie lepiej wrzucić na jakiś serwer i tutaj podać linka niż bawić się w rozsyłanie maili? Zróbcie tak to sam rzucę okiem.
 
@Przemek - dobreee :) Szkoda, że tego RNC nie potrafili nawet sensownie założyć...
 
:-) posty popełniane po alko powinny być karane odrąbywaniem dłoni:-)



10162.jpg
 
hahahaha nie :-) Kaczka wrzuć swoją fotę bo nie wiem jak na tym konwencie będziemy sie rozpoznawać chyba że Def ,albo ktoś z redakcji będzie trzymał tabliczkę MMAROCKS :-)
 
Pisałem, że na konwencie raczej nie będę. A swoją fotkę wrzucałem jakiś czas temu w temacie co to za zawodnik (fakt , gębę mam tam zasłoniętą )



Ps. Czyli to twoja gęba:



p.jpg
 
Fajna hayabusa jeszcze w takim malowaniu, że szok i ogólnie ten model suzuki jest bardzo specyficzny jeśli chodzi o silnik i wygląd. Ale mi troszkę bardziej SV 1000 się podoba :)
 
Seven25 SV'ka jest dopiero specyficzna :) Miałem taką 3 lata temu. Im wyżej kręcisz tym gorzej jedzie :) Ale z perspektywy czasu zdecydowanie najlepszy motocykl jaki miałem - świetne osiągi, szczególnie przyspieszenia w niższych prędkościach, wygodny także dla dwóch osób, pewnie się prowadził i najważniejsze - ten dźwięk Vki z dwóch kominów... ehh...
 
Back
Top