Tanio skóry nie sprzedam

I cos dla Lucka:



post-3-13144550164276.gif








ale go już nie ma...:-)
 
JA PIERDOLE! O czym wy mówiecie, kolor skóry, kraj pochodzenia, płeć to nie ma znaczenia. Bycie suką, dupkiem, idiotą, chamem, aspołecznym fiutem etc to jest własność CIEBIE nie tego skąd pochodzisz. To że w Niemczech jest od groma Turków to jedno, to że robia syf to drugie. Mieszkamy w Polsce, kraju gdzie śmieci walają sie na ulicy i jakoś nikt nie obwinia za to Żydów :P To są 2 zupełnie różnie oddzielne rzeczy, to się ze sobą nie koreluje! A to że ktoś się nie integruje, jest pojęciem tak nie ostrym że aż śmiesznym.

A teraz ide robić to:
tumblr_lvbt8gKPLp1qjp1ixo1_500.gif
 
Lubię to! A ty?

http://www.weszlo.com/news/8681-AKCJA_apelujmy_do_sponsorow_PZPN_Dolacz
http://www.facebook.com/pages/Nie-wspieram-sponsor%C3%B3w-PZPN/253401061379995
 
@eliano



niestety kraj pochodzenia ma znaczenie i często wpływa na charakter :-) zauważ, że ludzie z krajów bliżej równika są bardziej weseli, bardziej beztroscy i mniej inteligentni. Wystarczy popatrzeć chociaż na kryzys, które kraje mają największy problem (nie licząc Irlandii samo południe) wynika to z uwarunkowań genetycznych, ludzie z północy zeby przetrwać w mniej korzystnym klimacie musieli kombinować dlatego ich inteligencja jest bardziej rozwinięta, Ci z południa większość już mieli na tacy. Nie jestem jakimś nacjonalistą osobiscie najbardziej lubię narody bałkańskie moze nawet bardziej mi odpowiadają niż Polacy ale taka jest przykra prawda :)

Mieszkamy w Polsce, kraju gdzie śmieci walają sie na ulicy i jakoś nikt nie obwinia za to Żydów :P


jesteś pewny :D ?



nie wiem, co jest śmiesznego w tym że mniejszości sie nie integrują. Jesli byles dłuzej w ktorym z państw gdzie królowała polityka muti kulti to powinienes to widziec, jesli nie byłeś to nie pojmiesz :) Mój wujek mieszka w USA 30 lat a po angielsku do tej pory nie umie bo po co jak wszyscy to Polacy.



 
Wracając do tematu wygadanej Brytyjki...



...najlepiej było jak W. Brytania miała kolonie po całym świecie, a Hindusi, Murzyni, Aborygeni i chooj wie jakie jeszcze rasy zap***ły po polach trzciny lub w kopalniach na rasę panów, którzy doili pół świata ze wszystkiego. Teraz, kiedy ich potomkowie chcą pożyc jak ludzie Brytyjczykom nagle przypomina się, że tożsamośc narodowa i przeszłośc odbija się czkawką. Ironia losu hehe
 
Dobra dobra, mam miliard arguemntow na to i ty pewnie tez, ale to nie jest czas ani miejsce. to jest temat SZCZĘŚCIA i MIŁOŚCI! Tak wiec jako ze nie mamy tutaj priw wiadomosci, mozemy isc dalej z naszym zyciem.
 
Panowie, jak tylko skończy się konkurs Pit bull West Coast bedziemy wiedziec ilu uzytkowników zarejestrowanych jest na forum :D
 
@noodles



:-) No tak Ci super mega inteligętni eskimosi i wikingowie, gdzie tu ich porównywać do tych tępaków Greków, Rzymian, Persów czy Egipcjan... :-)
 
@heileris



jak pewnie zauważyłeś świat ewouuluje i człowiek który wyszedł z Afryki ( tak wszyscy jestesmy z Afryki) troche sie nachodził po świecie zanim znalazł swoje miejsce i się zaczął dostosowywać. Gdy Rzym czy Grecja były potęgą, ludzie na północy dopiero się ogarniali więc nie wiem skąd ta Twoja kpina :) Z resztą czy to nie dziwne, że poziom edukacji w krajach południowych jest o wiele niższy ? Albo ze te kraje są tak zacofane w porównaniu do innych państw Europy ktore nie były za żelazną kurtyną ? Albo dlaczego Francuzi którzy po II wojnie światowej byli hegemonem Europy, uzyskali największą pomoc z planu Marshalla są teraz głęboko za Niemcami.



Z resztą pomyśl na logike człowiek, który musi ogarnąć więcej problemów, staje się bardziej wszechstronny, musi więcej myśleć i jest bardziej zaradny



No i aktualny kryzys albo w ogole sytuacja polityczna, wystarczy spojrzec na mapę :) Gdzie są teraz dzisiejsi Egipcjanie, Rzymianie i Grecy :-)
 
noodles, ludzie się dopiero ockną, jak biali będą mniejszością, tylko że wtedy będzie za późno!




Tyle, ze akurat tej pindzie, to przeszkadzali min. jak najbardziej biali Polacy. Nie dorabiaj do tej babki jakiejs historii o sprzeciwie do multikulti czy cos w tym guscie. Szybciej jest z tych, co wyciagaja lapy po socjal, uwazaja, ze im sie wszystko za darmo nalezy i obwiniaja o wszystkie swoje problemy imigrantow. Oczywiscie, narzekajace osoby siedzace na garnuszku panstwa nie widza zaleznosci pomiedzy podatkami odprowadzanymi przez obcokrajowcow a ich zasilkami ;)



Calkiem niedawno o tym widzialem na ten temat artykul:

But if Latvians, Hungarians, Poles, Czechs or anybody with a work permit who has legitimately come from somewhere within the European Union will happily get up at the crack of dawn and toil in a fast-food joint for seven quid an hour, who • s to stop them?



Especially if many of their native °counterparts are too idle or feather-bedded by benefits to roll up their sleeves and put the hours in.



It • s shocking that unemployment in this country has now hit 2.62million, the °highest total since 1994. Among the young the picture is particularly bleak.



The number of 16 to 24-year-olds out of work stands at more than a million for the first time.



I • ve heard heartbreaking stories from parents whose children have left university with good degrees and high hopes only to find themselves stuck at home writing letter after letter °applying for often menial, poorly paid positions and °being turned down again and again.



Yet official figures just °released reveal that more than 500 foreigners manage to land a job in the UK every day. How can this be?



Employers say it • s because they are better educated, more willing to learn and prepared to graft to get on.




http://www.people.co.uk/news/uk-world-news/2011/11/20/foreign-workers-take-all-the-jobs-in-a-branch-of-pret-a-manger-because-british-youth-are-not-up-for-the-work-102039-23574180/




JA PIERDOLE! O czym wy mówiecie, kolor skóry, kraj pochodzenia, płeć to nie ma znaczenia.


Nie no, maja jak najbardziej znaczenie i co nieco zmieniaja. Nie popadajmy znowuz w skrajnosc, ze "wszyscy jestemy tacy sami", bo nie jestesmy, proba zwalczania ksenofobii przez zaprzeczanie oczywistym roznicom cuchnie Orwellem.




Bycie suką, dupkiem, idiotą, chamem, aspołecznym fiutem etc to jest własność CIEBIE nie tego skąd pochodzisz. To że w Niemczech jest od groma Turków to jedno, to że robia syf to drugie. Mieszkamy w Polsce, kraju gdzie śmieci walają sie na ulicy i jakoś nikt nie obwinia za to Żydów :P To są 2 zupełnie różnie oddzielne rzeczy, to się ze sobą nie koreluje! A to że ktoś się nie integruje, jest pojęciem tak nie ostrym że aż śmiesznym.


To akurat prawda. Zreszta, spekulowalbym, ze ludzie, ktorzy najwiecej szukaja winnych gdzie indziej, najmniej biora za siebie i swoje czyny odpowiedzialnosc.
 
A gdzie byli Polacy w 88? A nie było ich... KONTEKST , pamiętaj o kontekscie...


to przez sytuacje polityczną, a porównaj sobie ile osiągneli Polacy po wyjściu z komuny w porównaniu np z Rumunią czy Bułgarią
 
Panowie - to temat "tanio skóry nie sprzedam" - czyli foty, gify, linki ,ale śmieszne - przenieście dyskusję gdzie indziej (hyde park lub osobny temat) - dzięki:-)







@Yoshi - dopiero teraz zauważyłem - niemożliwe:-) jest coś takiego??! :-)



1312740109_by_xcleopatrax_500.jpg
 
odnieś się



http://cohones.mmarocks.pl/topic/zakon-marii



akurat mam farta i znalazłem super ciekawy artykuł, które upewnił mnie w moich przekonaniach :) ma on 6 stron, na dole sie przesuwa.



http://www.wprost.pl/ar/50772/Narodowy-Test-Inteligencji/?O=50772&pg=0



zacznijcie od drugiej strony "Co wpływa na poziom inteligencji?"
 
Tak mi przyszło na myśl jeszcze na temat Mariusza. Czy gdy w wywiadzie kilkukrtonie mówił o 'podłączeniu', 'miałem go podłączonego' itp. to nie chodziło mu przypadkiem o angielskie 'connected'? Którego to, używa się gdy cios dojdzie celu. Goldberg często nawija 'Jab connected, and again he connected'. Czy to nie jest coś wyniesionego z ATT, co Mariusz nieopatrznie przetłumaczył na nasze connect - podłączać? :) Sorry, za ciężką rozkminę na tematy językowe, ale akurat angielski jest mi dość bliski :)
 
Kaczka ostro pojechałeś :-) post na praktycznie całą strone



Griffin świetnie zrobiony!
 
elianu55: mowisz? :) nie slyszalem, zeby wczesniej ktos uzywal tego typu tekstow, ale z drugiej strony 'kij wam oko' tez nikt nie uzywal :)
 
Back
Top