Tanio skóry nie sprzedam

A to chujki z eS eFDe :-)



sfdjpg_rpaswxq.jpg








Btw. faktycznie przypomniało mi sie ,że tam w którymś momencie ochrona wybiegła z hali, także coś się działo.
 
rozwiązujac chuja kompetentny test z internetu naprawdę mało co sprawdzi się:)



nawet jak sobie pojdziesz do psychologa, zrobisz test - hmm to mało daje, nie hejtuje i gratuluje wyniku, ale co prawda to prawda
 
Wracając jeszcze do KSW17 , to przypomniało mi się jak przed ważeniem (na dworzu przed Elektrownią) Jordan Błoch dogadywał coś z Martinem. Gadał z nim ,że chciałby porozmawiać i (wkręcić sie do KSW?), na co Martin do Słodziaka - by ten dał mu nr komórki do kontaktów - słodziak z pamięci Jordanowi przedyktował. Po czym nastąpiła konsternacja, bo Jordan chciał wejść na ważenie , ale zbyt nieśmiały był by zapytać sie czy może (był z rodziną) - ale Martin mu zaproponował wjście...i wszedł (weszli).



Ps. Gościa nie znałem wcześniej, taki niepozorny, uśmięchnięty kolo, a tu proszę , zawodnik i jak na nasze reali - całkiem niezły i być może początek deala z KSW pod okiem kaczki:-)
 
Przesuwam z innego tematu:



by Jehmes:



Był Alistair Overeem w LMFAO, teraz, może i krótko, ale Chuck Liddell w ciekawym ujęciu :) 4:33
 
jak chcesz to po papierkach mogę Ci załatwić coś dobrego w wawie..



e: chociaż na 5. roku to już zapewne masz jakieś asy w rękawie:D
 
hahah nie mam nic powiem ci szczerze, w nastepnym semestrze to staż kminie...

EDIT
Dobra koniec spamowania tutaj o pierdołach :)
 
Back
Top