Tanio skóry nie sprzedam

7673_8f7c.jpeg




7450_00a5.jpeg




5225_1c22_500.png




dqPmP.jpg
 
Najlepsze teksty na wikipedii po walce Thompson vs Pudzian to np.by "fukin joke","theft","robbery","descent to the dogs","cheap judge"itd
 
a ja ją rozumiem. Dla nas jest to nie pojęte bo u nas w 95% wszyscy są jednakowi. Mieszkałem pół roku w Niemczech i niewyobrażam sobie, żeby tak bylo u nas, mianowicie wychodzisz do centrum miasta a to 3/4 sklepów tureckich, więcej Turków niż Niemców w dodatku walający się syf wszędzie. Ja moglbym zaakceptować mniejszości które się integrują z resztą społeczeństwa, wtedy jest spoko ale oni nie mają potrzeby integracji no bo po co? Jest ich tylu ze wytworzyli państwo w państwie. Niemcy to są cioty i sie nie przyznają ze to im przeszkadza (polityczna poprawność oraz sumienie przeszłości) ale jak już pogadasz z Francuzami to "Paryż nie jest już francuski" i ogólnie wzrasta niezadowolnie, wystarczy popatrzeć jak rośnie poparcie dla córki Le Pena ( nacjonalisty)
 
noodles, ludzie się dopiero ockną, jak biali będą mniejszością, tylko że wtedy będzie za późno!



nie wspominając o tym, że babka była najebana;p
 
zwykle człowiek jak jest najebany to mówi prawde jaka mu ciąży na sercu :D



Zeby nie bylo ja nie jestem zadnym rasistą ale trzeba znać granice, na zachodzie została juz ona dawno przekroczona.
 
i kultywujesz muzyke czarną ?? :D



kurde był kiedyś taki wywiad z leszno tv jak to chłopaki twierdzili "MURZYNI SKLADALI PIERWSZE RYMY GRAJAC NA BEBENKACH A POZNIEJ ICH WYWIEZLI JAKO NIEWOLNKOW DO NOWEGO JORKU"


"HIPHOP POWSTAŁ W POLSCE, A RAP TO JEGO OLDSCHOOLOWA ODMIANA"



:-)
 
rasista to złe określenie, masz rację:) jak byłem w Kenii to się z nimi b. dobrze dogadywałem, 20g zielonego za 20 euro:)



jestem raczej zwolennikiem tezy, żeby każdy kurwa siedział u siebie:)
 
Nie no babka przesadziła, za wzmiankę o Polakach już powinna w łeb wyłapać :-) Na zachodzie tak się dzieje bo sobie na to pozwolili i tu już nie chodzi o murzynów tylko bardziej o arabów, nie mam nic ani do jednych, ani do drugich (szczególnie że robią dobre kebaby), ale np w takiej Francji to przesada tam na ulicy niedługo nie zobaczysz żadnego francuza bo to cipowaty naród, więc mułzumanie co tam pojechali mogą sobie pozwolić na praktycznie wszystko, a w Polsce to już nie przejdzie.
 
Ta babkę akurat po upublicznienu filmu dorwała LAPD czy co tam mają w Londynie za oddziały specjalne :) Ta chwila prawdy będzie ją kosztować pewnie utratę praw rodzicielskich + może jakiś czas w pace. Dobra dajcie coś śmiesznego żeby znowu nie było offtopa :D
 
Nie to, że po nich jadę tylko sam zobacz co się tam dzieje, pamiętasz zamieszki które tam były ? stwierdzam po prostu fakty, dali sobie wejść na głowę i będą za to cierpieć, Polska to zupełnie inny naród my sobie na takie coś nie pozwolimy.
 
U nas tak nie będzie bo nie potrzebujemy taniej siły roboczej ( sami pracy nie mamy :D ) a dlatego Turcy sie znalezli w RFN ani nie mielismy swoich kolonii- stąd sie wzieli murzyni we Francji.



coś miłego do tematu :)







2_ed8a6d3c27d3.jpg
 
Back
Top