Tanio skóry nie sprzedam

Mnie śmieszy, ciebie nie, życie :) Jeśli chodzi o obronę plaży to wyjaśnię że nie mówiłem tu o tej rodzince ale przywołałem historię kiedy z Tomkiem Chmurą i Jakubem Bijanem spotkaliśmy właśnie patriotycznych obrońców plaży którzy wśród plażowiczów próbowali rekrutować ekipę do zaatakowania trustów zza granicy z powodu innego koloru skóry. Tak mi się skojarzyło po prostu
Ale że nie przyłączyliście sie?:awesome::awesome::awesome::awesome::awesome:
 
:antonio:
Bikeflip_faceplant.gif
 
Nie ebz powodu propaguje się antypolskość, chociaż akurat produkcja parawanów z motywami patriotycznymi to przeginka

A husarz(rycerz na koniu) to juz jakies sanctum jest dla patriotow? Nie dajmy sie zwariowac w druga strone. Dla mnie wiekszym przegieciem jest polmozg bez zebow, w koszulce PW, podbierdalajacy zgrzewke piwa na stacji benzynowej, ktory potem z duma wykrzykuje "chwala bohaterom"...

Mnie śmieszy, ciebie nie, życie :) Jeśli chodzi o obronę plaży to wyjaśnię że nie mówiłem tu o tej rodzince ale przywołałem historię kiedy z Tomkiem Chmurą i Jakubem Bijanem spotkaliśmy właśnie patriotycznych obrońców plaży którzy wśród plażowiczów próbowali rekrutować ekipę do zaatakowania trustów zza granicy z powodu innego koloru skóry. Tak mi się skojarzyło po prostu

To trzeba bylo te akcje nagrac i wrzucic. Tez bym sie posmial. Ale rozumiem, ze bezpieczniej bylo z ukrycia jebnac zdjecie mlodemu malzenstwu z dziecmi.
 
Last edited:
A husarz(rycerz na koniu) to juz jakies sanctum jest dla patriotow? Nie dajmy sie zwariowac w druga strone. Dla mnie wiekszym przegieciem jest polmozg bez zebow, w koszulce PW, podbierdalajacy zgrzewke piwa na stacji benzynowej, ktory potem z duma wykrzykuje "chwala bohaterom"...
Dokładnie, 1.08.2018 godz. 17 wybiła, cała Wawa stoi w milczeniu, a pan z naklejką na bagaju 44 pamiętamy popierdala autkiem z fochem, bo mu stojący przeszkadzają...
 
A husarz(rycerz na koniu) to juz jakies sanctum jest dla patriotow? Nie dajmy sie zwariowac w druga strone. Dla mnie wiekszym przegieciem jest polmozg bez zebow, w koszulce PW, podbierdalajacy zgrzewke piwa na stacji benzynowej, ktory potem z duma wykrzykuje "chwala bohaterom"...



To trzeba bylo te akcje nagrac i wrzucic. Tez bym sie posmial. Ale rozumiem, ze bezpieczniej bylo z ukrycia jebnac zdjecie mlodemu malzenstwu z dziecmi.

Przecież to nie moje zdjęcie :facepalm: a z tamtymi typkami normalnie rozmawialiśmy i nikt się nie chował. No i nie było to śmieszne, bardziej smutne szczerze mówiąc.
 
Last edited:
Probowalem, u mnie nie dalo rady, bardziej mi sie podobal ten ostatni film o Tupacu
Bo nie jest "filmowo" wybitny ale treść jest bardzo na propsie!!! samo to, że dwóch białych gliniarzy sfiksowało i złamało swoje wybitne kariery w LAPD coś o tym mówi i wydaje mi się, że do dzisiaj nad tą sprawą pieczę trzymają pieniądze(Puffa) - nie raz tak było, że artysta martwy generuje większe dochody niż pyskaty żywy, a biorąc pod uwagę siłę hajsu w USA(casus
Monsanto itp.) to w teorię z serialu wierzę.
 
Ogolnie mam wyjebany stosunek do nadgorliwych patriotow, ale w tym przypadku nie rozumiem heheszkowania. Jakby mial batmana czy supermana to by bylo ok, bo broni plazy przed kosmitami? Kurwa juz litosci z tym autorasizmem...Typ sie relaksuje z zona i dziecmi...
Wszystko ok, ale... autorasizm? :korwinwhat: Co to za nowomodne określenie? Chodzi o nienawidzenie... własnej rasy?
 
  • Like
Reactions: spa
Back
Top