Tanio skóry nie sprzedam

a-fun-slide.gif
 

Tutaj taka jazda po wegetarianach i weganach, a taki słuszny mem wstawiony - ciekawe ;)
Do niedawna byłem zapalonym wędkarzem, ale już nie jestem. Przestały mi smakować ryby z Odry, a wędkowanie by zrobić foto, zmierzyć, zważyć i wypuścić, licząc na to, ze ryba przeżyje, wydaje mi się jednak zwykłym sadyzmem. Niby frajda jest z tego duża, ale po co zadawać niepotrzebne cierpienie nawet takiej "głupiej" rybie.
 
:heart:

Kiedy relaksujesz się na plaży ale w każdej chwil jesteś gotowy wskoczyć na konia i chwycić za broń do walki?

DjfjDs2WwAAwPDX.jpg


Wołam specjalistów od bronienia polskiej plaży przed muzułmańskimi najeźdcami @Cloud @Jakub Bijan

Ogolnie mam wyjebany stosunek do nadgorliwych patriotow, ale w tym przypadku nie rozumiem heheszkowania. Jakby mial batmana czy supermana to by bylo ok, bo broni plazy przed kosmitami? Kurwa juz litosci z tym autorasizmem...Typ sie relaksuje z zona i dziecmi...
 
Ogolnie mam wyjebany stosunek do nadgorliwych patriotow, ale w tym przypadku nie rozumiem heheszkowania. Jakby mial batmana czy supermana to by bylo ok, bo broni plazy przed kosmitami? Kurwa juz litosci z tym autorasizmem...Typ sie relaksuje z zona i dziecmi...
Kurwa teraz to bąka już nawet nie można puścić we własnym domu bo zaraz ktoś nagrywa telefonem i wrzuca do neta jako sensacje
 
Ogolnie mam wyjebany stosunek do nadgorliwych patriotow, ale w tym przypadku nie rozumiem heheszkowania. Jakby mial batmana czy supermana to by bylo ok, bo broni plazy przed kosmitami? Kurwa juz litosci z tym autorasizmem...Typ sie relaksuje z zona i dziecmi...
Nie ebz powodu propaguje się antypolskość, chociaż akurat produkcja parawanów z motywami patriotycznymi to przeginka
 
Ogolnie mam wyjebany stosunek do nadgorliwych patriotow, ale w tym przypadku nie rozumiem heheszkowania. Jakby mial batmana czy supermana to by bylo ok, bo broni plazy przed kosmitami? Kurwa juz litosci z tym autorasizmem...Typ sie relaksuje z zona i dziecmi...

Mnie śmieszy, ciebie nie, życie :) Jeśli chodzi o obronę plaży to wyjaśnię że nie mówiłem tu o tej rodzince ale przywołałem historię kiedy z Tomkiem Chmurą i Jakubem Bijanem spotkaliśmy właśnie patriotycznych obrońców plaży którzy wśród plażowiczów próbowali rekrutować ekipę do zaatakowania trustów zza granicy z powodu innego koloru skóry. Tak mi się skojarzyło po prostu
 
Back
Top