Tanio skóry nie sprzedam

No i dobrze jak sprawa trafi do sądu to Mirek może zrozumi w końcu że nie można bezkarnie i bezpodstawnie opluwać ludzi za pomocą mediów.
 
Z tego co pamiętam to Mirek pierwszy wyskoczył z tekstem że Pudzian czai się na niego z kolegami po treningu xD
 
A potem jeszcze chyba coś było, że walka z kimś tam była ustawiona bo widział go pod domem Pudziana :D chyba o Butterbeana chodziło, ale głowy nie dam sobie uciąć :D
 
Ja nie znam tego wywiadu o gestej krwi. NO to teraz juz wiemy czemu pudzilla zrobil sie filoletowo-ziloeny w walce z timim
 
W ten sposób kaczka sie umawia na randki :P



6882_10cb.jpeg
 
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, zepsułeś! tak ona, dobrze wyglądała w ten weekend :)
 
"- Ten temat mnie tak wkurwia, że nie mogłem nie napisać. Panowie z PZPN-u! Weźcie menażkę i walnijcie się w czaszkę! Orzeł jest nasz, a nie wasz! "



Z. Boniek
 
Mniejsza o cały materiał, ogarnijcie pierwszego ankietowanego:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Oeai2y20r2Y



Poznajecie? Podpowiedź: ten pan posługuje się mianem, które powinno zobowiązywać do konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie.
 
Lukasfight, dzisiaj to widzialem i chcialem wrzucic... "Kaszanka!" :-) Jak juz przy tym jestesmy:







A to to juz w ogole klasyk:



 
Back
Top