Tanio skóry nie sprzedam

kaczka - idziemy sie napić :D mody z SFD to tłuki jakich mało , prawdy się boją strachliwie. Całe SFD to syf teraz... Wyjedzie z mordą do Ciebie , wie lepiej od Ciebie co robisz i co jesz i tyle. Walczyłeś z moralesem :D?
 
Może kaczka ma lajtową robotę, albo lepiej, jest własnym szefem, tutaj polecam wrzuconą gdzieś indziej nutkę:
 








2142lo8.jpg








Foto z placu zabaw na moim osiedlu. :-)
 
Z jednej strony mam to gdzieś, kto co pisze na forum, a z drugiej strony nie. Dokładnie jakiś rok temu odwiedziając strone mmarocks.pl i przeglądając artykuły ze strony głównej z przyjemnością czytałem wszystkie posty użytkowników, którzy wypowiadali się w danym temacie. Prawie każdy z tych użytkowników posiadał sporą wiedzę o MMA i wnosił coś nowego do tematu. Zmieniło się to z czasem kiedy Pan Mariusz Pudzianowski zabrał się za MMA i sporo osób zaczęło interesować się tym sportem. Pojawiła się znaczna ilość pseudo znawców tego sportu, która nic nie wnosi do tematu, lub też wrzuca durne gify,zdjęcia - są specjalne działy poświecony tego typu zabawą. W obecnej chwili czytam tylko artykuły ze strony głównej i czasami tylko jeśli zainteresuję mnie temat przeglądam postu użytkowników, którzy przeważnie mają coś ciekawego do napisania.
 
@Pervert



Myślałem, że to nowa odsłona Polski w Budowie.



Na szczęscie nadal jest apolitycznie :D
 
@kyfu



Na bank to Piorun albo inny z nadwornych trolli których tu gościmy.



@Domator



Pudzilla pewnie zgarnia niezły procent od tego szajsu , bo głupki zawsze się znajdą . Widać tanio skóry nie sprzedaje ;) To teraz Pudzianowi zostało tylko reklamowanie ziemniaków na targowisku bo wszystko inne już robił a no i treningi mma ;d
 
Dobrym pomysłem mogłoby się okazać skasowanie wag na forum i licznika postów. Może to powstrzymałoby łowców komentarzy, którzy wyżej od jakości stawiają ilość. Mam wrażenie, że kilka osób bierze udział w jakimś chujowym wyścigu spamerów.
 
Tens, tu nie chodzi o nabijanie postów. Wątpię by dla kogokolwiek to był cel. Niektórym zwyczajnie się nudzi w domu, więc szukając towarzystwa zajmują czas rozbijaniem dyskusji.
 
GLF, nie wiem, co nimi kieruje i szczerze mnie to mało interesuje, ale chyba zgodzisz się, że można się wkurwić jak połowa postów nie dotyczy tematu. Miliony emotek i słodkich hasełek, a treści w tym niewiele albo wcale.
 
Zgodzę się. Pisałem o tym wcześniej. Zresztą, jak widzę, że nowy post w jakimś temacie jest autorstwa Rampage'a czy Kaczki41 to już nawet go nie otwieram.
 
Trzeba przyznać że całkiem niezły burdel się zrobił ale trzeba bylo sie liczyc z tym wraz ze wzrostem popularnosci mma coś takiego się wydarzy co nie znaczy ze cholernie tesknie za starymi czasami jak nie było pewnych uzytkowników
 
Back
Top