Tanio skóry nie sprzedam

Dodam że w połowie lipca 2011 miałem około 300 postów....:-)







Edit- nie mogę już , bo czas minął, ale zaraz prejdziemy na nastpną stronę, więc nie będzie problemu. Ps. I tak zmniejszyłem go połowę:-)
 
proszę:



j5zf4i.gif  -




:-)
 
czyli w 7 tygodni 1700 postów?czyli 35 postów na dzien.wow jakbys od początku tyle nabijał to by był dopiero rekord...
 
O kurwa :-) i pewnie 123 lvl w tibii ! Jeszcze mnie zbije przez kabel gifami i śmiesznymi emotkami:-)
 
Skonczcie wreszcie te przepychanki.



A ty kaczka, nie masz tak czasami, ze po prostu nie chce ci sie pisac? Bo ja tak mam czesto. Mozesz miec wyjebane, na to co powiem, ale zanim, pod kolejnym tematem napiszesz swoje ":-):-):-):-)", to sie zastanow, czy w ogole ma sens, takie udzielanie sie na forum. Ja wchodze praktycznie w kazdy temat, ale nie musze zostawic po sobie sladu. Nawet jesli, walczy jakis zawodnik, ktorego "podziwiam", to daruje sobie komentarz, jezeli nic nie bedzie wnosil. Mysle, ze niedlugo, ze "spamera", zamienisz sie w prowokatora, bo juz jest goraco. Bedziesz wchodzil do tematu tylko, zeby podenerwowac ludzi.
 
Jak mi sie nie będzi echciało pisać - to przestanę proste.



I zauważ, że to Wy się do mnie przypierdzielacie, ja do nikogo się pierwszy nie przyczepiam. Co do postów w stylu :-) i to wszystko - zauważ ,że rzadko takowe piszę (oczywiście czasem sie zdarzają i nie tylko mi). Wejdź to tematu Bellator 49, sprawdź moje tematy w profilu. Jeśli nadal uważacie ,że tylko spamuję - to już Wasza sprawa. Jak ktoś już pisał, zawszę znajdzie się ktoś , komu dana osoba przeszkadza - mam na to wyje....e brzydko mówiąc.



Prośba tylko , zwłaszcza do dzieciaków poniżej 18 - tanie zaczepki mnie nudzą i postaram się je ignorować . Na SFD dłuuugo walczyłem z modami - i w końcu sie poddałem. Także Tomek, Romek i Marian - wrzućcie na luz, a od razu klimat się poprawi.



Zdrówko: :-)
 
aaa ja słyszałem, że Cię zbanowali na sfd, tzn poddałeś się tak? ;)



dobra już nic nie piszę, bo mnie wyrzucisz z gry xD
 
Kaczka - Wychodzisz czasem na świeże powietrze ;D?







I jeszcze taki powrót do meczu Polska -Niemcy. Celny komentarz:



 
kaczka, przeciez ja domyslam sie(jak narazie tylko tyle), ze wiesz duzo o MMA. Ale wolalbym widziec twoja ocene szans zawodnika A, na wygrana z zawodnikiem B, niz emoty, czy jego zdjecie w rozowych majtkach na rowerku, ktore wrzucisz. Chyba nie zaprzeczysz, ze wiekszasc twoich postow, ma wiecej emotow niz slow?
 
Argumenty na temat wieku są w ogóle bez sensu. Sam mam dopiero 19 lat ale uważam, że niektóre osoby "młodsze" są dużo bardziej inteligentnejsze i mądrzejsze od tych starszych ( Kaczka z twoich postów wynika, że jesteś dorosły :) ) a z takimi polemizuje się na poziomie.
 
Ale pierdolicie Hipolicie , zaglądam na tanio skóry nie sprzedam chęcią pośmiania się a wy tu się bitami napierniczacie po ryjach... Oj chłopcy.



Miałem dać jakiś śmieszny filmik ale dam to



b323cd41e578883a30834b1341fc51de.gif
 
wiem ze takie "wiekowe" przepychanki nie maja sensu ale czy ktos wierzy ze dorosla osoba chcialaby pisac 40 postow/dzien i siedziec caly dzien na cohones?
 
Back
Top