Tanio skóry nie sprzedam

1313831397_by_AloneInTheDark999_500.jpg
 
spośród wszystkich nacji jakie poznałem w swoim zyciu francuzi są najgłupsi tylko oni w przeciwieństwie do nas nie mają kompleksów a wręcz wyżej srają niż dupy mają
 
Ja grałem ale już nie:(, wszystkim którzy nie grali polecam:), gra wciąga na pare dobrych godzin. Aktualnie gram w World of Tanks i również polecam :D. Czołg M6, Tier 6.
 
wiesz co, wyślij jeszcze raz, bo w swej głupocie automatycznie odrzuciłem, zbyt wiele osób chce mnie dodaje po grze :-)



żeby nie było offtopu



http://imageshack.us/photo/my-images/823/fiodorvsrandleman.jpg/



chyba nie było tego
 
No chyba ma.. ja trochę musiałem pograć, żeby mi się to spodobało.. na początku trochę lipa, ale jest już ok. :-)
 
Tar-Ellendil powiedz jeszcze, że na l2.ru ? lineage ssie po całości 40 lvl'i w jedną godzinę gry wbić to lekka przesada jest ...
 
Mnie kolega namówił właśnie na grę na .ru porażka niesamowita. Już Runes of Magic sporo lepsze bo i fabularnie jakoś się trzyma kupy a i jest z kim pograć. Z tym, żę jednak mmo nie jest dla mnie pograłem troszkę zbudowałem w miarę mocną postać poszedł patch nie grałem jakiś czas i teraz jestem cienki jak dupa węża ;p wole jednak single player jeżeli już mam w coś grać.
 
Back
Top