Tanio skóry nie sprzedam

24463951961254439915.gif




Like a Boss!
 
"3) Street workout by chuda laska ...może i chuda, ale myślę ,że prawei żaden tu z forum wszystkich ćwiczeń by nie odbebnił co ona"







Myślę, że troche przesadzasz.
 
ogladałes to całe? zrób to co ona na końcu. Ps. Pisałem - prawie zaden. Przecież wiadomo,że podciągać sie na drągu każdy potrafi







Masz ariel , jako żeś akrobata/gimnastyk , mam coś w sam raz dla Ciebie:
 
Nie wypowiadałbym się gdybym wyłączył to w połowie. Moim zdaniem, znalazłoby się sporo osób na tym forum, którzy na luzie zrobiliby te rzeczy. Jak trafnie sam zauważyłeś, jedyne "ćwiczenie", które może sprawiać więcej trudności, jest to ostatnie.



Nie rozumiem też czemu wstawiłeś ten drugi filmik. Gdybym ocenił boks jakiejś kobiety, za chwile nazwałbyś mnie bokserem i wkleił film z Mikiem Tysonem?







Tak zauważyłem, że napisałeś "PRAWIE żaden" i tak nadal uważam, że trochę przesadzasz.







Jesteś strasznie zarozumiały.







PS. Jeśli nagram filmik, że podciagam się na jednej ręce więcej niż raz, to będziesz nosić przez miesiąc karnego kutasa w avatarze?
 
Tanio skóry nie sprzedałem i dopiero dzisiaj dodałem do "zablokowanych zawartości" ten foto-plastik-szoł - czytaj blip w wykonaniu mmarocks. Pisze to tu bo nie ma sie co podniecać z nowym tematem, ale powiedzmy, że gdzieś się musialem "wyżalić". Tandeta i totalne bezguście.



PS: Całe szczęscie, że opera daje takie możliwości bo inaczej nie byłoby opcji zdzierżyć przeglądania strony głównej.
 
Ariel - Rozumiem że jeśli kaczka przyjmie zakład i nie wstawisz filmiku to też przez miesiąc będziesz miał w avku karnego kutasa? :)



ironical man - Jestem z Tobą stary! Nagadaj im! :D
 
@Lucifer oO dokładnie, zakład to zakład. Jednak jak widać, to nie kaczka tylko chicken (jeśli wiesz co mam na myśli). Jest kreatywny jedynie w pisaniu i obrażaniu mnie.
 
@up. Stary, dla mnie to możesz sie na kutasie nawet podciągnąć, a o taką bzdurę zakładać się nie muszę. Aby zakończyć , zmienię swą wypowiedź:



Myślę ,że tu na forum prawie każdy by coś takiego zrobił, co ta chuda klientka. - lepiej brzmi? Zapomniałem ,że większość aktywnie trenuje przecież, więc co to dla nich. A ogólnie relax :-)







Ps. Jakby ktoś nie był w temacie - o to mi /nam chodziło:



di-KLYV.gif
 
Śmieszy mnie podnieta tym, jakby to śmignęła jednym ruchem to wtedy mógłby być rispekt. A tak, nie ma czym się podniecać. :-)
 
Ale to zwykła, ruska dziołszka, czego sie spodziewałeś? :-) Ps. Puściłem filmik żonce i jej koleżance (nie, nie trenują oprócz biegania i rowerka nic) - na nich popisy tej laski zrobiły wrażenie. Ja sie rozpędziłem trochę w swoich pierwszych recenzjach, co poprawiłem potem.
 
Back
Top