Tanio skóry nie sprzedam

hahaha zapalił się na koniec :D Hipokryta z naszego Marcinka jest, Saleta leżał na nim, udusił go, Najman odklepał... zresztą wszyscy widzieli. Marzę o tym by zobaczyć walkę w której Najman dostaje taki łomot, który nie pozostawi mu żadnej wymówki i raz na zawsze zamknie gębę.
 
marcin na koniec tego wywiadu się chyba zdenerwował...



taki jakiś zbulwersowany, jak chopin po kiepskim występie...
 
Ha Najman pozamiatał pod koniec. Jakoś zbulwersowany Marcin mi troche Kuleja przypomina :D
 
img0660cq.jpg
img0660cq.jpg








img0660cq.jpg








Oto zdjęcie dla upamiętnienia jedynego jak dotąd tematu założonego przez profesora Pioruna :-)
 
Najman to skończony idiota, ale z dosiadem ma rację.







A Sonnen mógłby występować jako rozgrzewka przed comedy show Rogana.
 
w czym ma racje? ze za wczesnie podniesiony?



Osobiscie jako fan BJJ jestem raczej przeciwko zbyt szybkiemu podnoszeniu walki, ale ostatni znaczacy cios (significant punch) padl w 40sek, potem do 2:15 (kiedy walka zostala podniesiona) Najman nie wiem co robil, rozrywal klincz? Saleta probowal zapiac trojkat rekoma spod dosiadu? haha :)



Gdyby tam sie toczyla zacieta wojna na chwyty to ja rozumiem, ale tam bylo rozrywanie klinczu i nic wiecej. 1:35 bez powaznej akcji na ziemi to i tak duzo jak na KSW.



Potem mial jeszcze pol-garde ale dal sie sweepnac jak dziecko i udusic w jeszcze gorszym stylu. Chcial walki w MMA to ja dostal i to on sie predzej skompromitowal, lezac nieruchomo z przedramieniem salety na szyi.
 
Podnoszenie z pełnego dosiadu to jak podnoszenie z trójkąta dla mnie. Nie ważne czy coś się dzieje czy nie. Ważne że pozycja jest na tyle niebezpieczna że zawodnik sam powinien się z niej wydostać. (Subiektywna opinia) W ogóle nie jestem zwolennikiem podnoszenia z parteru ale to już inna kwestia.
 
Najman dostał bulwersa jak mój pies kiedy macham przed nim mięsem a potem sam je zjadam xD
 
wlasciwie to zgadzam sie z toba calkowicie w tej kwestii,



a moja ocena byla efektem proby obiektywnego myslenia wedlug standardow panujacych na KSW :D
 
Back
Top