Tanio skóry nie sprzedam

I Pudzian ma prowadzić , to może autograf wreszcie weźmie od idola swojego :D







A co do tego filmiku z ruskimi - zajebista ochrona jak tak w pizde dostają xd O co im tam poszło xd?
 
Z niewiadomej m przyczyny nie mogę edytować posta więc dodam link w nowym poście :







http://kwejk.pl/obrazek/347495/mma.html







fshare , niech widzą co to prawdziwa walka!
 
UFC Undisputed na głównej:



1312555597_by_krystianeiro_500.jpg
 
Tablica na FB KSW :D Cenzura z uwagi na to że mamy tutaj Pioruna który dopiero za 6 lat kończy 18 :)



@Cactus Ach ten Dowcipas BJ :D







Beznazwy-1.jpg
 
Nie pamiętam dokładnie wiec przekażę sens wypowiedzi zamiast próbować go cytować. Mniej więcej chodziło o to ze mężczyzn kręcą wygolone cipki bo w każdym jest coś z pedofila...
 
hahahaha znalazlem notatki tej pani ze zdjęcia



Moje marzenia



Mam takie marzenie ....mnie kreci takie coś...."Są derby Warszawy, idę sobie ulicą patrze, szalikowcy, z dwadzieścia chłopa, łyse głowy, wszyscy dojebani, twarzy nie widzę, jestem twarda suczka, wiec przechodzę obok i nie okazuje cienia strachu....patrze z pogarda, spieszę się do mojego chłopaka... to im się nie podoba, zawracają, idą za mną i jak tylko nadarza się okazja wciągają mnie za włosy do bramy jak zwykłą bezbronna szmatę.... tam wszyscy jak jedna drużyna ściągają spodnie i dostają kutasy.... od przywódcy, z ogromnym kutasem i obwisłymi jajkami, dostaje z liścia po mordzie, tak aż przyklękłam i pada rozkaz "ssij jebana cipo nasze pały, bo inaczej nie wyjdziesz stad żywa.... i chwytasz mnie za włosy i wpychasz sterczącego kutasa po same jaja, a jak już skończę z jednym, spije jego spermę i wyliże kutasa do czysta, następny ustawia się w kolejce.... rozbieracie mnie do naga, ustawiacie na czworakach i zaczynacie po kolei jebać moje obie dziury jednocześnie kutasząc moja mordkę, a później jeden się kładzie i jebie mnie w cipę a drugi mocno pierdoli w odbycik.... i tak przez godzinę, a kiedy dzwoni mój chłopak, jeden z was odbiera telefon i łagodnym tonem, patrząc jak jego koledzy jebią mnie w dupę i cipę a ja jęczę, jak rasowa suka z przyjemności, tylko ze mam zamknięte dłonią usta i mówi, ze jestem chwilowo zajęta i ze oddzwoni później.... a po godzinie, kiedy każdy z was jebał mnie we wszystkie dziury i spuścił się na moją mordkę i do gardziołka, jeszcze raz dostaje z liścia w buźkę, a wy jakby nigdy nic odchodzicie sobie na mecz....
 
Jest różnica między bobrem a paseczkiem czy trójkącikiem, czy ciul wie czym jeszcze.







A z laski nie ma się co śmiać że tak desperacko próbuje spełnić swoje marzenia...







Ja kiedyś spełnię swoje i nauczę sie tańczyć jak ten kolega z rosyjskiej piaskownicy xDDD
 
Lucifer Dr. Sakuraba by cię nauczył ! A laska nieźle szurnięta , a ten bober odebrał mi ochotę na kolację jak go zobaczyłem ....
 
EDIT:



To w sumie jakaś ściema chyba jest, laska ma zero znajomych i kilka nagich fotek plus zboczone marzenia...
 
Back
Top