Tanio skóry nie sprzedam

Zbyt wiele tego jest, cieżko się zdecydować.


btw. Slap Fest-y niektóre zwalają z nóg
 
Meru, az mi sie gorąco zrobiło. Podziwiam kolesia, ze nie wyszedl i nie ubił. . . Nienawidze takich ludzi. Sam mam starą babkę w domu co daje ostro popalić ale swojego to się w miarę można nauczyć kontrolować lub wiedzieć jak reagować, ale gdyby mnie cos takiego na ulicy spotkało to szczerze mówiąc, nie mam pojęcia jak bym zareagował. Tym bardziej, ze na schorowaną nie wyglada...
 
Wiesz co, lepiej to zignorować, bo co miałbyś jej zrobić? Walnąć przez łeb? Od razu na policję by Cię podała o napaść, albo inne gówno. Od takich ludzi najlepiej się z daleka trzymać.
 
no tak
jedynym argumentem za tym zeby nie uderzyc starszej kobiety jest "bo na policje poda"
BRAWO !
 
Mort, ci ludzie są również sąsiadami, trudno trzymać się z daleka jak masz taką babcie za scianą :)
Na moim osiedlu, całkiem niedawno kolegi ojciec robił mały remont. Nie obeszło sie bez wiercenia oczywiście, a w blokach z lat 80 po scianach odgłosy niosa się, że aż zeby bolą. Los chciał, że nad nim mieszka dobrze odjechany typ, który wtedy pracował na nocnej zmianie, przez co pare razy sie obudził i zszedł z awanturą (mieszka piętro wyżej). Wykrzyczał sie, nabluzgał i zakonczył mowę słowami " ja ci chuju pokażę".
Wyczekał dwa tygodnie, aż kolegi ojciec będzie miał nocki, podczas gdy ziom ma 2 zmiane ( oboje pracują na 3 zmiany), i się zaczeło . Od poniedziałku do piątku, od godziny 7 rano do około 12 regularnie co pół godziny wiercił sobie dziury w podłodze . Podobno odsunął szafkę w kuchni i odkleił 3 kafelki, a wszystko tylko po to, żeby wqrwić sąsiada. Niesamowici są ludzie :)
 
JA BYM TAK ZACZĄŁ WYĆ ZE ŚMIECHU ŻE BABKA BY ZGŁUPIAŁA, jakbym był na tylnym siedzeniu to bym tam umarł! EPICKIE!
Dzięki MERU!!
 
Back
Top