Tanio skóry nie sprzedam

d0d56a0b99654c16b9125a40339b8c0d.jpg

89c6330a59c617b1ed1d43f08c4c6914.jpg
 
Last edited:
Pany szukam jakiejś fajnej nutki na dzwonek do komórki. Oprócz discopolo i muzyki klasycznej wszystko może być. Miałem dłuższy czas Witajcie w naszej bajce, co Różal pod nią wychodził. Pomożecie :lol:?
 
Pany szukam jakiejś fajnej nutki na dzwonek do komórki. Oprócz discopolo i muzyki klasycznej wszystko może być. Miałem dłuższy czas Witajcie w naszej bajce, co Różal pod nią wychodził. Pomożecie :lol:?
Jedyny dzwonek z akredytacją nieśmiertelności Omena:
 
Pany szukam jakiejś fajnej nutki na dzwonek do komórki. Oprócz discopolo i muzyki klasycznej wszystko może być. Miałem dłuższy czas Witajcie w naszej bajce, co Różal pod nią wychodził. Pomożecie :lol:?
U mnie od lat leci to:
 
Pany szukam jakiejś fajnej nutki na dzwonek do komórki. Oprócz discopolo i muzyki klasycznej wszystko może być. Miałem dłuższy czas Witajcie w naszej bajce, co Różal pod nią wychodził. Pomożecie :lol:?
Dostałeś tyle propozycji, że też dam swoją :jump:
 


UWAGA: Po obejrzeniu udaj się do poradni onkologicznej! Opublikowane dzień temu, wiec nie wiem czy żart czy to na serio. Poziom spierdolenia Europy zachodniej jest tak wysoki, ze ciężko jednoznacznie stwierdzić.
 


UWAGA: Po obejrzeniu udaj się do poradni onkologicznej! Opublikowane dzień temu, wiec nie wiem czy żart czy to na serio. Poziom spierdolenia Europy zachodniej jest tak wysoki, ze ciężko jednoznacznie stwierdzić.

Było, ban
 
Starałem sie znaleźć cos śmiesznego w Twojej wstawce - ale nie udało się.

Zły temat w każdym razie wybrałeś na ów wrzutę, Waść
Chwila, chwila w tym temacie mają lądować wszystkie popierdolone rzeczy z netu - nie wszystko musi być śmieszne;)
 
Back
Top