Tanio skóry nie sprzedam

12523982_1662696560660872_7900827357101809419_n.jpg
Drukarką ewentualnie radiem bym go jebnął
Lampka, ewentualnie głośnik. Więc nie jest źle.
 
Rejent to chyba nie jest zaden jutuber zjebany tylko standuper wlasnie (poprawcie mnie jesli sie myle, nie jestem na biezaco z jutuberami, a zjebanie zjebanych jutuberow typu zdupy zawsze na prospsie)
Masz rację mat, z resztą często ją masz :D
Przecież target tego zjeba, tak jak 80% polskiego yt to 13 lat w dół :D
 


Król dystansu do siebie coś nie taki pełen dystansu jednak.

Nie oglądam w ogóle polskiego jutuba (tylko kiedyś BJJB :lol: ), a kanały, które serio śledzę, to są tylko dwa. W każdym razie wjazd na żonę i dziecko chujowy. W sumie, to nawet nie wiem o co chodzi w tym całym "zebraniu", ale ja to bym za taki tekst o żonie wyjebał kolesiowi z miejsca (chyba, że sam bym tak o niej myślał :crazy: )
 
Bo nie, twoja jedyna broń, to to, co masz po lewej, koniec KROPKA.
To tylko by utrudnić. Ja jestem praworęczny, więc wolę mieć pod prawą ręką wszystko. Czy to kubek, myszka czy nóż :D Ale wciąż około 60cm rama lampki wydaje się być git jak na taką okrojoną sytuację. Kabel od niej też się może przydać, poza tym nie wspomniałem, ale są też po lewej dwie świeczki zapachowe w szklanej obudowie, zawsze można nimi pierdolnąć chociaż lub nadtłuc i użyć jako broni białej bezpośredniej, a nie dystansowej;)
 
To tylko by utrudnić. Ja jestem praworęczny, więc wolę mieć pod prawą ręką wszystko.
A jednak nie do końca udało mi się ukrócić rozważania :wink:

Tak w ogóle to ja miałem po swojej lewej krzesło, jakąś cieńką, metalową tacę i pomidory. Wybrałbym tacę :)

Tu tylko o wyobraźnię chodzi. Można z tego mini zabawę w towarzystwie zrobić, każdy nie wiedząc czemu ma pomyśleć o jednej lub paru rzeczach a potem wyobrazić sobie, że to jego broń przed np. niedźwiedziem.
 
A jednak nie do końca udało mi się ukrócić rozważania :wink:

Tak w ogóle to ja miałem po swojej lewej krzesło, jakąś cieńką, metalową tacę i pomidory. Wybrałbym tacę :)

Tu tylko o wyobraźnię chodzi. Można z tego mini zabawę w towarzystwie zrobić, każdy nie wiedząc czemu ma pomyśleć o jednej lub paru rzeczach a potem wyobrazić sobie, że to jego broń przed np. niedźwiedziem.
Fakt, po prostu zawsze coś mam z prawej strony, bo pod ręką, po lewej nic przydatnego nie ma prawa być ;D Takie na siłę ukrócenie opcji;)
 
Fakt, po prostu zawsze coś mam z prawej strony, bo pod ręką, po lewej nic przydatnego nie ma prawa być ;D Takie na siłę ukrócenie opcji;)
Jeden obrazek, a Ty musisz dyskutować i rozmyślać :lol: Lewa strona bo po prostu tak wymyślił sobie autor obrazka i chuj. Możliwe, że wziął nawet pod uwagę, to że większość jest praworęczna.
Ja to bym musiał się bronić chusteczkami, albo terrarium, więc nie najgorzej :crazy:
 
Back
Top