Tanio skóry nie sprzedam

To nie ja
TABDtcgWwjhzq.gif
Nie dostrzegłem tego. Teraz już wiem czemu Ado martwy był. Przyjął kolano w parterze od Big Johna ;)

@TYTUS wygrywasz tymi wrzutami z Rosji :D
 
Last edited:
Ja tam o Wiedźmina jestem spokojny. Bagiński to mistrz w swojej dziedzinie. Może nie będzie to głębokie arcydzieło pod względem scenariusza/reżyserii czy aktorstwa, ale nie będzie się czego wstydzić.
 
Tzn że nie zakonczyles edukacji na poziomie szkoły średniej.
Idzie sobie funkcja e do x. Nagle widzi tłum innychfunkcji , które pędzą na łeb na szyję, jakby skądś uciekały.Funkcja e do x jest niezmiernie wyluzowana, kiedy jedna z uciekających funkcji krzyczy do niej: SPIERDALAJ! idzie wielka całka. Wszyscy uciekamy,bo nas wycałkuje.
Funkcja e do x na to: ja jestem e do x i niczego się nie boję.
I idzie dalej bardzo swobodnym krokiem , gdy nagle znowu mija tłum wrzeszczący do niej: IDZIE WIELKA CAŁKA!WSZYSTKICH NAS WYCAŁKUJE..SPIERDALAJ!
Jestem e do x i nikogo się nie boję.
Wtem zza krzaków wypada WIELKA CAŁKA.
WC: hahahaha!wycałkuję Cię!
E^x: ja się Ciebie nie boję! jestem e do x!
na co WC: ale ja całkuje po igrekach!

Pozdro dla kumatych huehue
 
Napisałeś, że skoro mnie bawią te dowcipy, to znaczy że nie skończyłem szkoły średniej.

A w szkole średniej mnie one nie bawiły, natomiast teraz mnie bawią. I chciałbym abyś wykazał jak to się wiąże w logiczną całość z tym co ja napisałem, a Twoją odpowiedzią.
 
Napisałeś, że skoro mnie bawią te dowcipy, to znaczy że nie skończyłem szkoły średniej.

A w szkole średniej mnie one nie bawiły, natomiast teraz mnie bawią. I chciałbym abyś wykazał jak to się wiąże w logiczną całość z tym co ja napisałem, a Twoją odpowiedzią.
Może czytaj dokładnie, a potem proś kogoś żeby cokolwiek wskazywał.
 
Może czytam dokładnie i dalej kurwa nie wiem jak ma to być powiązane, że bawią mnie te żarty z tym, że nie zakończyłem edukacji, a nie o tym że będę pryszczaty.
 
Back
Top