Tanio skóry nie sprzedam

Święty Mikołaj wskrzesił trójkę poćwiartowanych dzieci, zamkniętych w marynacie w beczce. Niebawem i u nas w kraju, pozdro. :D
Ej gość miał jedno zadanie, spierdolił je koncertowo, a ty go tłumaczysz jakby to dziecko z daunem było od którego nie można wymagać za dużo;)
 
Ej gość miał jedno zadanie, spierdolił je koncertowo, a ty go tłumaczysz jakby to dziecko z daunem było od którego nie można wymagać za dużo;)

Jakie to zadanie? Stworzył nas dla siebie, ale nie chciał nas do niczego zmuszać, więc dał nam wolną wolę, byśmy kochali Go z wyboru. Jedynymi, którzy tu coś spaprali, to my.
 
Jakie to zadanie? Stworzył nas dla siebie, ale nie chciał nas do niczego zmuszać, więc dał nam wolną wolę, byśmy kochali Go z wyboru. Jedynymi, którzy tu coś spaprali, to my.
Dobra dobra, jak zakładam firmę i biorę pracowników to nie mówię "zaróbcie na siebie" Chłop nie wziął na siebie żadnej odpowiedzialności, taki typ co alimentów nie płaci.
 
Jedynymi, którzy tu coś spaprali, to my.
Chyba Ty. Boga nie ma, ale gdyby istniał to by oznaczało że jest prawdziwym skurwysynem, nie uważasz?
z7325875Q.jpg

A nie, sorry, to przecież nasza wina.
 
Chyba Ty. Boga nie ma, ale gdyby istniał to by oznaczało że jest prawdziwym skurwysynem, nie uważasz?
z7325875Q.jpg

A nie, sorry, to przecież nasza wina.

A kogo? :D Jakby każdy żył z Jezusem to nie byłoby tego co wrzucasz. :)
 
Ja tam wierzę w jakiś nadprzyrodzony byt, który to wszystko ogarnął, ale z obserwacji świata wyniosłem wniosek, że to nie ten "nasz" chrześcijański.

W ogóle to wydaje mi się, że ten byt ma wyjebane.
 
Back
Top