Tanio skóry nie sprzedam

Ja bym Cię zbanował.
Dziękuj, że Naczelny kocha bliźniego
Ty bys zbanowal wszystkich oprocz kaczki, egziego, manybjj i innych alterkont. Wtedy mailbys pole do popisu w dyskusjach :D
I nie miej zalu za te moje wpisy o Twoim mlodym. Naprawde nie chcialem urazic kaczej godnosci. Zal mi chlopaka po prostu.
 
popup_01.jpg
 
Ale skunie, z tekstu Jakuba ani troche nie wynika pogarda czy smiech z dobrych, normalnych katolikow. Nie wiem gdzie to widzisz.
Chodzi o to, o czym m. in. spiewal i spiewa Kazik
Znowu wieczorne przygody
Gdy wchodzę na kamienne schody
Zaczepia mnie pijanych meneli wielu
Jutro spotkają się w kościele

Jest wielu katolikow, ktorzy roznaniec cala dobe mowia, a potem pchaja dziennikarza i mu ublizaja.
Przez szadego i defa czytam tylko naglowki ;) moja wina. Zwracam honor @Jakub Bijan.
Kochajmy sie!
 
@dobryskun @Jakub Bijan
A "obcy" tak sobie tu do nas przylatuja krajoznawczo, obserwuja "konflikty", oceniaja poziom rozwoju emocjonalnego i technicznego...i rozmyslaja.

Mysla to co my patrzac w ZOO na jakiegos szympansa co sobie grzebie palcem w dupie, i rozkminia przy tym "ja pierdole ale mam zajebista dupe - nie to co te inne wlochate smierdziele".
 
Tak jak autor napisał, trzeba podejść z dystansem. Dla mnie mem kozak. Jakby nie było to JPII pełni tu pozytywną rolę :)

 
Back
Top