Tanio skóry nie sprzedam

1483267_670826929606734_2066952946_n.jpg




jedna z dunskich klas, znalazlem to na fb, ktore informuje o islamizacji Europy
 
https://www.facebook.com/pages/Idioci-to-podludzie-G%C5%82upot%C4%99-nale%C5%BCy-t%C4%99pi%C4%87/518902101485455?fref=ts



Dobry fanpejdż, mój kumpel prowadzi, pisze różne chore akcje z przeszłości i w ogóle ma smykałkę do pisania opowiastek, polecam dla beki. :D
 
Sadowska mnie rozjebała na łopatki... W ogóle, skąd się kurwa tacy matematycy u nas w kraju biorą to ja pojęcia nie mam ...
 
@midern



Ziomek mi o tym opowiadał i nie wierzyłem. Miałem nadzieję, że to nie prawda ale jednak. Banda j....ych debili



@kraver



grasz troszkę w pokera? jak tak to priv bo mam kilka pytań.
 
dobry wkręt ta sadowska :)

ciekawe gdzie by złotówke znalazła:


Trzech facetów złożyło się na wódkę.

Każdy dał po 10 zł. Dali kase czwartemu, żeby poszedł do sklepu i kupił. Wódka kosztowała 25 zł czyli 5 zł zostało. Czwarty wziął dla siebie 2 zł za fatyge po czym 3 zł rozdał kolegom, którzy dali mu na wódkę, czyli wyglądało to tak, jakby każdy złożył się po 9 zł ( 10 zrzuty minus 1 złotówka zwrotu), a 3 x 9 = 27 + 2 zł = 29 co się stało z 1 zł ?
 
Zlotowka poszla na kaucje za butelke:-)[nawet nie wiem czy jeszcze kaucje sa za butelki].Prawdziwe pytanie powinno byc "Jaka wodke kupili?"
 
Stare, płacąc 25 zł złożyli się po 8,33 (w tekście wmawia nam się, że 8) + 1 (zwrot) + 2 zł dla ziomeczka.

Jak to jak jebane kurwa debile szmaty żądzą nami na stołkach siedzą z kąd mają forse na luksusy, zajebał bym lepe z ryja na morde kurwa w pysk szmaty.


HOŁ HOŁ MERRY MERRY CHRISTMAS

z12049925Q,Artur-Szpilka.jpg
 
midern - w ostatnim rownaniu powinno byc 27 + 3 (27 to koszt wodki + transportu, a 3 zlote to to co im zostalo).
 
Dobra, rozkminiłem :D Za "zakup" też się skłądali, czyli jakby 27 płacili łącznie, a 3 zostały reszty. Czyli dobrze, 10 zł płacili. Dziwna treść po prostu, myli. Dzięki sw ;p
 
Przede wszystkim błędny jest zapis ostatniego równania. Powinno być 3x9 = 25+2



Co to za zagadka w któej jest błąd na starcie?



A jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to napiszę poprostu że kluczową rolą jest te 2 złote Krzysia któy szedł po wodke



Równanie 3x9=27+2 jest błędnym zapisem ktoś zmiksował 2 równanie niepotrzenie
 
Back
Top