Tanio skóry nie sprzedam

b69abd1daf506600c0796d39861e4731_original.jpg
f38b662ee11a6b16db06778afa429b66_original.gif
 
paulohenriquedossantos.jpg


Brazylijski fighter Paulo Henrique dos Santos znany pod pseudonimem • Hulk • zazwyczaj malował swe ciało farbą przed walką, aby zrobić wrażenie na kibicach i zbudować otoczkę pojedynku. Tym razem w sklepie, w którym zwykle robił zakupy nie było tego rodzaju farby, który potrzebował, więc zakupił inną farbę. Zdziwienie sięgnęło zenitu, gdy po 20 kąpielach Brazylijczyk wciąż zachwycał zielonym odcieniem skóry. Okazało się, że nabył farbę do malowania pocisków a także nuklearnych łodzi podwodnych! Na zdjęciu z mamą, która uporczywie chciała zmazać z syna farbę • szczotką do wc
icon_wink.gif


http://mymma.pl/paulo-henrique-dos-santos-czyli-fota-tygodnia-miesiaca-a-moze-nawet-roku/Jak było to kij wam w oko :)
 
wooow!!1!1!!!1 ale przynajmniej szczery. ja bym mu dał taką 50 z 80 kg, bo innych szkoda btw. 792814252... jak ktos sie napierdoli/zdecyduje niech dzwoni ;)
 
a ten cały malowany Hulk w ogole istnieje? szukam i szukam, a tu zadnego profilu na sherdogu ni nigdzie, zero wiadomosci poza tym ze pomalował sie farbą do łodzi podwodnych :-)
 
To z Hulkiem to chyba fake. Czytałem o tym typie na jakiejś stronie i było napisane, że gośc przebrał się na karnawał i nie mógł się domyc. Są dwie wersje, więc pewnie każdy tworzy swoją historię pod zdjęcie. Typowy internet.
 
Nie wiedzialem, ze farba przeznaczona do malowania pociskow nuklearnych jest tak latwo dostepna u Brazoli, hehe. Chetnie bym posluchal komentarza Cheala do tej foty.
 
Back
Top