Tanio skóry nie sprzedam

Jak pracownik kolei źle "ustawi" trasy pociągów i się zderzą to podobno ta osoba bierze odowiedzialność za każdą śmierć pasażera etc. Tak mi mówił znajomy, który studiował transport. To było z 10lat temu, może coś się zmieniło, ale wątpię.
 
ejj jak miałbym płacić za błędy w mojej pracy to bym był kłębkiem nerwów ... i wolałbym nie pracować
 
znalazlby sie ktos kto nie bylby klebkiem nerwow i wolalby pracowac, proste. tak po trochu dziala dzisiejszy swiat. :)
 
jak byś pracował na instalacji i najmniejszy błąd to kilkaset tyś zł to by Ci kita zmiękła...
 
nie mowie o sobie, nie jestem specem od zadnych instalacji, nie mam zamiaru byc specem od instalacji. tak to wyglada ogolnie, stety i niestety.



kita by mi na pewno zmiekla.
 
8608_390180107758625_715185770_n.jpg
 
Zajebiste podejscie ;-) Pracownik nie jest odpowiedzialny tylko pracodawca ;-) Strach isc do lekarza..
 
poprostu nei można wszystikego uogólniać ... tusk też tyle spierdolił a nie ponosi odpowiedzialności ...
 
@Dzihados



Branża motoryzacyjna. Mam do czynienia z elementami zapewniającymi bezpieczeństwo w samochodach. Po prostu trzeba mieć świadomość jakie są konsekwencje błędów. W sytuacji jaką przytoczyłem skończyło się jak skończyło, ale jak podał TheChosen1 skończyło się inczej. Pewnie każdy bank sam ustala jak się postępnuje u nich w takich sytuacjach i zapewne pracownik był tego świadomy (tego co dalej, oczywiście nie swojego błędu w chwilu dokonania).
 
apropos błędów w pracy



Składam papiery do sądu opłacam znaczki itd wszystko zapłacone. Czekam na decyzję i papiery. Kurw...... Dzwonię po dwóch tygodniach co jest grane, dlaczego nie wysyłają papierów potrzebnych. Okazuję się, że pani nie skasowała sześciu zyla za znaczki i mam zapierdalać 50 km do sądu zapłacic ponownie. Szlag trafia i to już powinno być egzekwowane. Naraziła mnie na straty ( czas, pieniądze), gdyby była sytuacja odwrotna z urzędem skarbowym czy zusem to masz przejebane. Urzędnikom wolno wszystko. Weź się pomyl o złotówkę gdzieś w zeznaniach to jesteś skończony.
 
fajne ale do pochwalenia się przy piwku w towarzystwie, a koleś liczy że całe życie na tym przejedzie, rozpierdalają mnie takie cyrkowcy:-)
 
klatka, ufc, a na parapecie myszka miki xD







btw. wracajac do filmiku hubiego, co w komisji robi howard stern? :D
 
Back
Top