Tanio skóry nie sprzedam

Smutne. Ale czego się spodziewać, skoro partia cwela, który wypowiada słowa w stylu
Musimy wyrzec się polskości.
ma ponad 10% poparcia podczas wyborów?

Btw, szukam zdjęcia dresów bujających się po ulicy z napisem w stylu
CHO NA SOLO ZAJEBAĆ CI KURWA LEPE W RYJ SZMATO W PYSK KURWA
czy jakoś tak... Ktoś kojarzy?

@LaQi dzięki :)
 
1364422938-FzMMoh.jpg
 
Ten na pierwszym planie to sławny typowy Seba, zdjęcie jest z jego profilu z serwisu Fotka.pl. Lubi krótkie spodenki, czarne adasie i białe skarpetki sięgające pod same kolana ;d
 
tą bandę co Laqi wkleiłeś to wszystkich na raz bym oklepał bez żadnego campu:-) gościu na pierwszym planie>>młody Soszyński : D
 
Ja nigdy bym nie chciał wyjechać za garnicę! Nie wiem co by się musiało stać żebym wyjechał, nie potrzebuje budować domu bo mam, mogę zarabiać 2 tys a nie 8 jak w Niemczech np bo nie potrzebuje luksusów. Raz na 2 lata pojadę sobie na wakacje na Chorwacje i jestem happy. Jak widzę jak niektóre z osób, które znam jadą za "chlebem" przyjeżdżają to kupi sobie ścigacza i stare audi lub passacioka i szpan - DNO. Tyrać do końca życia za granicą i tak naprawdę nie mieć życia... nie dziękuję. No chyba, chyba że masz rodzinę ze sobą to w porządku!
 
no pikej w tym wywiadzie zupełnie nie wyszedł na debila,



ale to co gościu wyprawia to jest pełna kompromitacja, nie wiem po co telewizja go promuje...
 
BOOYAK, problem polega na tym, że za granicą można mieć życie bez tyrania. W Polsce - jest to znacznie trudniejsze. Przy rosnących cenach i podatkach, mając chociażby dziecko do wychowania raczej nie jest tak łatwo wyżyć jak człowiek za 2 tysiące.
 
ale to co gościu wyprawia to jest pełna kompromitacja, nie wiem po co telewizja go promuje...






Możesz zdradzić co wyprawia? Faktem jest, że nie słyszałem ani jednej jego piosenki, ani nie słyszałem o nim za wiele.
 
Generalnie za dużo by pisać, ale wystarczy wejść na jego fan page



https://www.facebook.com/PiKejOfficialFanPage?fref=ts







czy obejrzeć krótki reportaż,



http://www.tvn.pl/showbiz/pikej-posmiewiskiem-raperow,75352,935,0,0.html







porówanłbym go trochę do Dawida Harasa w świecie rapu, każdy jego kolejny krok to pewnego rodzaju porażka, a on brnie w zaparte, robi z siebie gwiazdę i króla hip hopu - widać, że mocno wierzy, że za pieniądze ojca może być kim tylko zechce, tylko jakoś mu to do końca nie wychodzi...
 
Moze poprostu ktoś ma dość psich gówien na chodnikach w mieście na ścieżkach w parkach ?!
 
LaQi nie bądź kontrowersyjny. Za takie coś wysoka grzywna bądź wyrok w zawieszeniu to minimalna kara.
 
Sorry Tomek wyraźiłem swoją opinie na ten temat... nie mam nic do psów... tylko włascicieli... 2-3 dni temu była mowa na forum jakie chodniki są posrane i trzeba patrzeć przez okno jak się z samochodu wysiada..... Psy niech sobie srają ale niech ktoś to kurwa zbiera.... Jak jakiś piesek się tym zadławił to przykro mi z tego powodu ale daje to do myślenia włascicielom psów, żeby sprzątali i nie puszczali psów z smyczy bo może się różnie kończyć....
 
Nie sądzę żeby bezbronne zwierzęta powinny cierpieć z win właścicieli. Co innego złapać psa i uśpić, a co innego skazać go na męczarnię. Zwierzęta w przeciwieństwie do ludzi działają bez premedytacji.







Co do Pikeja, to poczytałem o nim i przesłuchałem wywiadów. Rzeczywiście nic więcej jak tylko rozpieszczony, nieznający życia 25 latek z 4 milionami złotych na koncie. Myślałem, że on tak po prostu chce robić muzę, a wszyscy go hejtują, ale rzeczywiście koleś jest niepoważny :)
 
LaQi, a wiesz, że istnieje też coś takiego jak bezpańskie psy? :) A nawet jeżeli "srają", jak to ująłeś - czy to powód, żeby je zabijać? Ty też "srasz" i z pewnością się kiedyś jako dzieciak "zesrałeś", więc Tobie też mam dorzucić gwoździe do kotleta albo ziemniaków? Pamiętaj, że to TYLKO zwierzęta.



No to bądź szlachetny i posprzątaj te "gówna" skoro Ci tak bardzo przeszkadzają, nikt Ci przecież nie broni, a psy przecież po sobie nie posprzątają ;).
 
Wszędzie tak jest i sam chciałbym podwyższyć mandaty na 200-300 zł za nie sprzątanie za swoim pupilem. Nie jest to jednak powód, by za głupotę właścicieli karać psy. Nawet te bezpańskie. Bo te, to powinny być wyłapywane przez hycla.
 
Minimum 600zł i obowiązek posiadania torebek foliowych podczas wychodzenia z psem..
 
Back
Top