Tanio skóry nie sprzedam

Mam pytanie. W którym filmiku Martin Lewandowski robił pajacyki mówiąć o Drwalu ? Nie moge nigdzie znaleźć :P
 
Tak, Simko to właśnie ten gościu co nigdy nie trenował. Bił się aby zarobić na operację córki. Ale czy po to, aby wygrać z kimś takim jak Najman trzeba trenować? :D
 
Tak swoją drogą, w 2009 roku zrobiłem screena. Screen jest autentyczny i mój. Komuś się rzeczywiście marzenie spełniło (trzy lata po wpisie):


97858400.jpg
 
Nie, no nie mogę uwierzyć! Najman ma niepokonanego przeciwnika I jeszcze podają, że ten chłop ma 2 metry. Najman jak nic przygotowuje się na Kilczke. Wreszcie ktoś zrobi porządek z tymi Kilczkami


Tak odnośnie Najmana, to komentarz spod newsa z boxingnews :-)
 
Taaa :P Ja go po prostu lubię . No wiem ,że człowiek klepie często ale podkręca atmosferę , są emocje i o to chodzi
 
Przynam się do jednego, że jako osoba nie znająca się na MMA podczas walki Najman vs Pudzian miałem nadzieje, że Najman wygra....



Później jego pierdolenie zmieniło moje podejście do tej osoby...
 
Ja Najmana lubie, bo zawsze lubilem dobra komedie, przeciez nie mozna do wszystkiego podchodzic ze smiertelna powaga :-)
 
"Niepokonany Slowak Tomas Mrozny 0-0-1 rywalem Marcina Najmana 14-4 w jego powrocie na ring 7.06 na gali w Oswiecimiu."
"Polscy promotorzy : Andrzej Wasilewski i Tomasz Babilonski przygotowali dla Slowaka 1000 euro premii, jesli ten wygra z El Testosteronem." Borek na twiczu
 
Serio najman będzie się bił z facetem z jedną walką na koncie ? :-) za grosz wstydu nie ma, dopiero co mówił że walki z ogórkami go już nie interesują...
 
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/11023175/czerwony-dywan-piotr-kukulski



To musi być jakiś eksperyment społeczny jak z Grażyną Żarko :-)
 
Ja sam czuję potrzebę zostania w ojczyźnie, ale nie mam za złe ludziom, że mają dość niektórych rzeczy, które się tu dzieją i wyjeżdżają.
 
Chyba logiczne, że ludzie wyjeżdzają za lepszym życiem... Jakbyś miał wybór zapierdalać w lidlu na kasie za marny chuj i siedzieć całe życie na dupie w polsce jedyne wakacje to Bałtyk to chyba byś nie był usatysfakcjowany... Ludzie zapierdalają sobie w Angli w lidlu i mają hajsy żeby podróżować po świecie....



Każdy ma wolną wole i swój pomysł na życie
 
Back
Top