Tanio skóry nie sprzedam

Co do tej tancerki na rurze, to porównajcie ją do prawdziwych ekspertek w swoim sporcie. Coś jak Hannibal i ruscy chłopcy z placyków porównani z prawdziwymi gimnastykami ;)
 
Stefan "Big Foot" Struve



BHGGMM0CYAEKUj2.jpg:large
 
@Rivaldo Pani Paulina ma szczene jak Stefan Struve, nie jest zbyt urodziwa. A Koksu już mnie męczy.
 
jestem ciekaw pojedynku tylko dlatego, ze chcialbym aby pieknis go ubil, nie wiem jak, ale moglby cos wymyslic. balonik by pekl i to bardzo 'glosno'.



welterweight, biczysss!!!
 
@baju

Ale jako balonik? Jakoś nigdzie nie widzę komentarzy jakoby Koksu miałby niszczyć przeciwników bo jest duży i silny




One such balloon burst 21 May 2010
 
tez, ale wg mnie jego balonik przenosny tkwi w tym, ze nic specjalnego nie robi, gada jedynie z (wg mnie) idiotycznym akcentem, a gimba i tak bedzie sie cieszyc, bo 'koksu rozwalil arbuza, sila, zjadl za duzo stejkow, heheheheheheheheheh'. dla mnie powinien sie zajac tym w czym jest swietny, kulturystyka - te sprawy.



gdy go Dawid zbije mysle, ze nawet Ci mniej inteligentni przestana sie jarac.
 
Wciąż zakładacie że Ozdoba wygra. Czy ktoś widział jego sparing? Nie z każdego da się zrobić zawodnika w dwa miesiące. Chłop większą część dorosłego życia spędził w stringach-to nie jest dowód na to że ma zadatki na fajtera. A koksu jest "nieco" cięższy. Waga ma znaczenie.
 
czy ja gdzies zalozylem, ze wygra? napisalem, ze fajnie by bylo i ze chcialbym aby go ubil, tylko tyle. w MMA nie ma co zakladac i tego sie powoli ucze. :)
 
Prośba, czy ktoś obeznany zrobiłby gifa (wys max 225 pixeli) z fragmentem staredowna Madadiego i Johnsona?



Stefan ,,Dutch Bigfoot" Struve. :-)
 
@lugasek



Wybacz zawracanie głowy, ale mógłbyś zrobić ten moment gdy Madadi zchodził z wagi, i Amerykaniec go odepchnął, bo o to mi akurat chodziło? :-)
 
Dzięki wielkie , masz plusa wśród nominowanych do kategorii Most Helpful User tego roku :-)
 
Eee tam, interesuje mnie tylko, temat roku i user roku.:-) Pod koniec roku trochę pocisne, żeby nie zapomnieli na kogo mają głosować i powinno być, git:-)
 
Back
Top