Tanio skóry nie sprzedam

ej, znam taki zart: jak Najman zamawia drinka w barze? <klepie w stol>



hehehehehehehehe!!!
 
1360622853_by_Cengiz_600.jpg




1364823754_usyvad_600.jpg




1358692187_by_NinjaAssasin_inner.gif




1349280941_g82gql_600.jpg




1344492221_mpkqbf_600.jpg




1339853657_xuzfa0_600.jpg




I klasyk
 
http://scr.hu/0i8u/iy3cy patrzie Papadopulos nawet gra w ekstraklasie i jest w czołówce naszych sztrzelców, uzdolniony chłopak :)
 
Lepiej niech juz kopie niz ma wychodzić na ring. Świat nie jest gotów na dwóch Pudzianów w MMA :P
 
kawalek wywiadu z popkiem, z glownej onetu:

A twoja kariera w MMA? Nie jest to chyba całkiem zamknięty rozdział...



No jak to, przecież napisali już, że jestem alkoholikiem i ćpunem (śmiech). Właśnie zaczynam kręcić program telewizyjny dla brytyjskiego Channel 4. Program będzie się nazywał "Monsterize Me", powstanie dwanaście odcinków. Forma reality show - kilka osób, m.in. ja oraz Haroldas Dambrauskas, dwukrotny mistrz Europy w kulturystyce, pokazuje wielką przemianę. Przy użyciu sterydów tworzymy Monstrum. Treningi do oporu sił, wręcz z rzyganiem do wiaderka, ostry wycisk i kop w dupę. Jest opcja, że pojawi się w programie także Damian Janikowski, medalista olimpijski w zapasach. Będziemy się pompować, będzie ciężko. Ja to robię na odmułę, bo chcę wrócić do klatki i być może będę walczył teraz w rosyjskiej federacji MMA. Choć mogę też już w Anglii, bo skończył się mój zakaz po aferze z kibicami. Mam też kilka innych propozycji.



Również z KSW.



Podejrzewam, że w KSW dostałbym walkę z kimś mniej znaczącym, a potem wyskoczyłbym na solówkę z Pudzianem.



I kto by wygrał?



Popek by wygrał!
 
Prezes Pan Brat Pudziana też człowiek orkiestra, śpiewa, tańczy, recytuje, kopie piłkę i pakuje :-)
 
Mam nadzieję, że ten pomysł udziału Damiana Janikowskiego to żart. Lubię Damiana i uważam, że olimpijczyk nie powienien brać udziału w czymś takim. Promowanie brania sterydów w programie telewizyjnym to nie najlepsza reklama. Rozumiem, że mogą się kolegować, jednak mam nadzieję, że nie dojdzie do żadnej współpracy w jakimś żenującym reality-show.
 
małolaty już nie kupują prohormonu u Roberta?!


Coraz bardziej to wygląda jak Bob Sapp. Mało mówi dużo robi buahahaha.
 
Moje dzisiejsze spostrzeżenie idealnie pasuje do tego tematu:



Od 15 lat (może ciut dłużej) posiadam głośniki 2.0 i dopiero dzisiaj zauważyłem, że mój lewy głośnik to w rzeczywistości prawy, a prawy to lewy. :-):-)



Na moją obronę zasługuje fakt, że oglądam filmy i gram w gry w słuchawkach. Wcześniej jak nie miałem słuchawek i miałem inne biurko (ponad 12 lat temu to było) to oba głośniki trzymałem obok siebie. :-)
 
Szczerze to koksu robi z siebie coraz bardziej krertyna.. jeszcze jakiś czas temu był normalny a teraz zaczyna odpierdalać jakieś chujowe akcje z tym swoim kumplem.... i dobrze by było gdyby ten Cipendejs mu najebał by się skończyła kariera i robienie koksów.... zszedł by na ziemie
 
Ja tam do kokosa nic nie mam, jak go lubiłem tak i lubię :) Kibicować oczywiście też będę Robertowi :D

Nadal uważam że to wszystko z tym Ozdobą jest na pokaz i po to aby wypromować ten pojedynek, jak widać udało się bo po pierwszej fazie gdzie wszyscy gadali na Dawida tak teraz wszystko się odwróciło po paru filmikach i tekstach które zazwyczaj nakręcał Koniowal...
Bo jak ktoś uważa że tą lalkę wymyślił sam Koksu chyba sam w to nie wierzy.

Sytuacja niemal identyczna do tego co robił Haye'a z Chisorą.... Skończy się na tekstach typu: "Szanuję go i wygrał zasłużenie", etc..
 
Back
Top