Tanio skóry nie sprzedam

Nie znam się na prawie, ale dla mnie tam żadnego przekroczenia nie było.







Przypomniała mi się sytuacja, jak kiedyś byłem w jakimś markecie. Słysze jakieś krzyki, grupka ludzi się zebrała. Przecisnąłem się, patrze a tam ochroniarz leży na gościu i wygina mu kończyny. Ten gościu na którym leżał niezły byczek, a ochroniarz oczywiście typowy martketowiec 170 cm wzrostu 55 kg wagi. Ciekaw byłem jak on go sprowadził:-) Potem przyszła prawdziwa ochrona i go zabrali. Następnie ten króry go obezwładnił wstał, poprawił garniak i zbierał gratulacje od kasjerek. Jego mina była bezcenna. Ciekawe czy potem zaruchał.
 
Jakie przekroczenie obrony koniecznej ? Obezwladnil w pojedynke dwoch napastnikow i nie katowal tam nikogo tylko zostala wezwana policja i sprawa nie przyjemnie to sie zakonczy ale dla tych dwoch lepkow. Facet pokazal jak sie powinno bronic swego.
 
Moim zdaniem nie było ekscesu intensywnego, bo tylko ten mógłby wchodzić ewentualnie w grę w zależności od przyjętego stanowiska w doktrynie.
 
537829_408109275945718_1587999953_n.jpg
 
Ale najlepiej jednego w ciągu jednego wieczoru, bez zamian rywali potem. bo wypadnie w trakcie treningów czy inne problemy ;-)



EDIT: jak rzadko na to patrzę tak widzę, że mamy z Hubim w tej chwili jednakową ilość postów przy ogólnie niemałej ich liczbie :D
 
taki turniej to marzenie, a stawiam ze skonczyl by sie nastepujaco przy takich przykladowych zestawieniach jak zaproponowalem nizej :-)

1.
  • antonio silva vs frank mir
  • alistair overeem vs junior dos santos
  • mark hunt vs josh barnett
  • fabricio werdum vs cain velasquez

    2.
    • antonio silva vs junior dos santosjosh barnett vs cain velasquez

    3.
    junior dos santos ve cain velasquez
 
  • antonio silva vs frank mir
  • josh barnett vs junior dos santosmark hunt vs fabricio werdumjosh barnett vs cain velasquez
Słusznie, po co konina :-)
Ja bym się jarał Silva - Mir, Hunt - Junior, Barnett - Werdum, Reem - Cain.
Zresztą, prawie każde możliwe byłoby zajebiste.
 
Taki turniej to by było coś. Jarałbym się.



[strike]@up jednego josha zastąp alistairem[/strike]



Puczi uprzedził.
 
@Puczi Już zdążyłem poprawic :-) a uwazam ze Reema pewnie długo bysmy nie poogladali z Cainem ale mimo jego porazki z Pezao i tak interesujace wydaje sie Ali vs Jds/Cain
 
Back
Top