Tanio skóry nie sprzedam

Cactus w internecie jest niczym Neo w Matrixie: dla niego nie istnieją żadne blokady.



Khalid Mamedov vs Filip Mirkovic na KSW 23 to byłoby coś!



EDIT: To też ciekawy mix likwidujący spory nt. tego, czy posługiwać się Khalidovem czy Chalidowem.

 
E, mój ojciec nie zna Chalidowa. Dla niego istnieje tylko Mahmet Khalimow. Z kolei mamuśka wołała mnie kiedyś na Chamidowa.
 
11195_614151888601314_713416230_n.jpg
 
venom chyba pisal, ze ten mmamed to produkt tigera, a ten jest bodaj michalczewskiego, no ale nie wiem
 
Ciekawe ile będzie kosztować. Nie wróże mu sukcesu jeśli powyżej 3 zł. Póki co Tiger 0,33 z Biedronki za 1,90 zł nie ma sobie równych.
 
widzialem jakiś komentarz na FB jak Mamed dodał to zdjęcie " a dlaczego tam jest pas skoro nie chcesz walczyć z Materlą o niego ":-)
 
Też bym chciał dożyć czasów, że powstałby energetyk z moją podobizną. "Szady high energy drink" - to brzmi dumnie. :-)
 
@ Szady



pierwsze musisz wystąpić w M jak Miłość :-)



a co do zdjęcia powyżej to czy Piotrek jest tego samego wzrostu jak Davis ? :o
 
że powstałby energetyk z moją podobizną. "Szady high energy drink" - to brzmi dumnie.
a ja bym takiego gówna nie firmował w życiu, ale na gumie donald mógłbym być:-) albo gumy z naklejkami, oczywiście ze mną, ok:-) albo z mini komiksami hehe
 
To jak już bawimy się w fantazjowanie to ja bym wybrał bletki z moją podobizną. Ale nie to że na pudełku! Każda z wzorem wodnym!
 
Hehe. Nieźle, kontorla jak w WWE.



Oczywiście jak zwykle w takich sytuacjach, nikt nie pomoże, dopiero jak facet ich skontrolował to goście pomogli przytrzymać.
 
Jakbym był na miejscu tego walczącego właściciela to zwolniłbym tego pracownika, który stał za biurkiem i się przyglądał. Żaden z niego pożytek :p
 
Mam nadzieje, że facet zostanie oskarzony o przekroczenie obrony koniecznej. Pozytywnym motywem jest uśmiechający się komputer na frontowej ladzie, patrzący w stronę rozłozonych dresiarzy.
 
Back
Top