Tanio skóry nie sprzedam

@Doozy



Idzie coś zarobić na tym cupsell?. Kilka lat temu czytałem o tym, ale jakoś mnie nie zainteresowało.
 
Rampage2.jpg




:-)
 
@Fresh nie przeszedł by testów antydopingowych ze wzgledu na %%% . Wymrzony rywal dla Kamila B. :) Kraków więc musiał być temat maczet i noży ...
 




pewnie bylo ze 100 razy, ale w ramach nauki zaczalem przegladac youtuba i skonczylo sie na dziwacznych filmikach, wiec wrzucam.
 
@lugasek <- jakby to powiedzieć, na śniadanie kawior z porannych jesiotrów, na obiad homar wyłowiony poprzedniej nocy lub wołowina z krów które na śniadanie jadły te same homary, kolacja to zwykle...dziwki, koks, MMARocks...
 
@Doozy
10 lat pobierałem nauki photoshopa , plus 5 lat praktyki. Stąd takie efekty :D. Btw. w paintshopie da się zrobić na prawdę dużo rzeczy :D. Jak byłem na studiach(technicznych) to laski od kolegi z grupy oddawały projekty zrobione w paincie, więc nic mnie nie jest w stanie zaskoczyć już ;).
 
Ja pierdole, ale to jest byk, szkoda mi go bo kolejny wpierdol mu się szykuje, Dana go nie oszczędza... On powinien dostać jakąś nagrodę pocieszenia, za przeciwników jakich dostaje :D
 
Niezła fota BigFoota :D Na początku odebrałem ta informację jako "trzymaj wagę" a tu patrzę BF 280 funtów ;))) ale potem zrozumiałem, że chodzi o to by jej nie zje...zepsuć ;)



A showtime kick czy nawet showtime knee to prosta sprawa, fajne było jedynie wpaść jako pierwszy na taką akcję za co propsy dla Pettisa.
 
Back
Top