Tanio skóry nie sprzedam

@Damian



Dostałem go jak był szczeniaczkiem od przyjaciółki za darmo. Miała taką sytuację akurat, że nie mogła się nim zająć, a chciała, żeby trafił w dobre ręce. :] Z tego, co się orientuję, to (z rodowodem) chodzą po ok. 1000-1500 zł. Ale jest zajebisty, kompletnie niegroźny dla dzieci. Generalnie to są psy zaprzęgowe, coś jak Husky. Uwielbia śnieg, musi dużo biegać. Także latem zamiast sanek zaczepiamy go o rower i jazda. :]
 
No mój do klamki nie sięga:-)



Ale miałem kiedyś wilczura, to potrafił otwierać. Wogóle to wszystko potrafił, co może umieć pies:-)





Także latem zamiast sanek zaczepiamy go o rower i jazda. :]


Ty sadysto:-)
 
a jednak znalazłem, jakieś półtora roku i 40kg temu



http://zapodaj.net/5596b1b06a5a5.jpg.html
 
@Szady zazdroszczę. Samoyedy, husky i białe akita to moje ulubione rasy. Muszę kiedyś mieć psa, ale póki co mieszkam w małym mieszkaniu i będę mógł sobie pozwolić najwyżej na kota.
 
@ Lugasek, oglądałem ;p Dziadek otworzył bramę od podwórka a, że chodziła luzem to sobie wyszła na spacer sama, później ziomek mi mówił, że widział jak ktoś do auta ją wołał i zawinął smutna historia ;( a oto i ona - Vera :



5777b841c877a9bd.jpg




a070c0fcf89fc574.jpg




Co do proszenia u mnie Vera kładła łapke na kolano i zaczynała wyć jak kazało się ją prosić ;)



Edyta: kurde obcinałem rozmiar ale chyba coś mi nie pykło, mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza rozmiarówka ;p
 
Haha Chemia Proszki... ogólnie to proszę się nie śmiać w Ostrowie wlkp. mieszkałem teraz mieszkam 30km od Ostrowa :) ... ogólnie to koles nie do podrobienia :) Było cos tam z MMA treningi prowadził Rafal Zawidzki, ale pisalem ostatnio do Niego nie uzyskalem odpowiedzi nie wiem czy coś tam działaja jeszcze...
 
Jeśli już mowa o żmiji, to nie może zabraknąć Marka:-)























Stary numer, ale jak widać nie wszyscy jeszcze znają.
 
Widzieliscie kto bedzie sedziowac Aldo vs Edgar? :D
http://fightlinker.com/only-the-best-for-the-first-mma-superfight-of-2013-2/
 




uuu widze, ze ujawniajac sie jako kociarz bede mial przeciwko sobie wiekszosc forum, ale chuj tam ja wole koty :-)
 
Back
Top