Tanio skóry nie sprzedam

Youknowwhattimeitis.gif




mightycheese.png




t.jpg




LTRampage.png




k.jpg




weighinshoop.jpg
 
Ta pani od Ranato niestety nie w moim typie zbyt drobna, nie żebym jakieś salcesony lubiał ale troszkę krągłości by jej nie zaszkodziło.
 
Dobra dupa, jakby z 5 kilo przytyła to bym się zachwycił. A kaczka, jak Ci laska spierdala z łóżka to faktycznie musi mieć te "uchwyty". Mnie tam trzymanie za kości nie jara.
 
@Rento te dziewuszki no fajne w sumie to ciekaw jestem skąd ten typek je bierze ale biustem to niestety żadna z nich by się nie mogła pochwalić ...



@Magik wybacz, ze wsi jestem i sporo mi się udziela takich rzeczy, że już o mowie codziennej nie wspomne ;/
 
Panowie widzę jakby mogli to by pewnie wiele Żydówek z obozów uratowali ;)



Potencjał ma, ale jednak wygląda na wygłodzoną, tylko ciekawe skąd cycki aż takie ta pierwsza;)
 
Dziwisz się? Zobacz na większość wpisów na jej temat...One zaczynają też myśleć, że to piękno, ale że każda na swój sposób to potem wygląda to tak, że niejedna kończy w szpitalu albo worku, bo wciąż była "za gruba". Sam lubię wysportowane, zgrabne, ale to wygląda źle już ;) Z resztą czuję, że mózg też ma plastikowy tak jak i wygląd :D
 
Tak swoją drogą to raczej traktowałem ten temat jako temat do pośmiania się z wrzucanych materiałów, a nie dyskusji i gadania o kobietach ;) Taki temat jest Panowie :D
 
@Rento
owszem. Ten ruski blond szkieletor totalnie nie w moim guście, jej tyłek to jakaś mega porażka,może wybić oko bidrem.. ugh

Ten temat ostatnio przeżywa dziwne fale, najpierw koszule, potem bicepsy, teraz ten ruski stelarz....
 
Back
Top