Tanio skóry nie sprzedam

mozna? mozna kurwa! :)



ambitnie jada chlopaki, muzyka rozpierdala, wywiady z nimi na yt warte sprawdzenia. robia mega balet po calej Polsce i robia to dobrze! :-)
 
Zresztą teksty w sam raz dla kolegi co chciał ostatnio pobić swoją byłą :-) "zaufałem ci, a w zamian przyjebałaś mi w pysk czymś bardzo ciężkim" i "Jezu, wybacz mi, że zbiłem, lecz tej suki nie zdzierżyłem" :-)
 
21918_3481_500_Co-Ja-Pacze.jpg
 
Czemu ludzie mają co do tego w ogóle wątpliwości? Nie jestem żadnym fanem Mozila i znam jego trzy czy cztery piosenki, ale tego ryja i głosu nie da się z nikim pomylić :D
 
Pewnie tak, tyle że to czym to nie jest disco polo wykonywane przez dwóch obleśnych grubasów, którzy śpiewają teksty pisane im przez upośledzonego brata z gimnazjum. Gówno że chuj, ale teraz modne jest jaranie sie debilizmem, FRED K próbujący promować się na forum najlepszym przykładem
 
Wiem, troche przycisnieniowalem. Dodatkowy zonk ze robi to koleś od Kapitana Bomby ktorego bardzo lubie :o
 
Wiesz pewnie jak powstał ten zespół. Jesteś fanem Bomby to i Braci powinieneś. To samo poczucie humoru, te same teksty:-)



Magia Torunia:-)



 
Dla mnie Figo i Fagot to mistrzostwo. Sposób w jaki wyśmiewają disco polo jest dla mnie idealny. Ten kawałek co Wujek Górnik wrzucił trochę słabszy moim zdaniem, ale "Bożenko", "oj Małgoś" i "A gdybym zgolił Wąs" to przeparodie.
 
Ostro nakręcili sobie popularność ostatnimi czasy, piosnkę ''Bożenka'' chyba prawie każdy zna bez względu na wiek :)
 
@Boomster Najśmiejszniejsze jest że produkcje tworzone dla tzw. "beki" są bardziej popularne od arytstów którzy sami siebie okrzykneli "gwiazdami". Jak to w wywiadzie gdzieś dosłyszałem od duetu F&F "scena alternatywna pozytywnie odebrała , discopolo negatywnie, a komercja ma na nich wyjebane". Co nie zmienia faktu że ich produkcje pomiędzy humorystycznymi wersami nie raz mają dużo życiowych prawd :D



Przykład mojego znajomka jest idealny do tego nowego kawałka, piekna powabna przed ślubem , po ślubie jakby wywrotka jeździła po domu.



Co do kasy to chyba każdy się zgodzi że chyba każda dupa jest łasa na hajs, jedne bardziej inne mniej.
 
Ten koleś od Figo Fagot robi chyba wszystko.. Jest szefem Git Produkcji, rysuje wszystkie odcinki Bomby, dla wszystkich postaci podkłada głos, a jeszcze jeździ i daje koncerty jako jeden z Braci Figo Fagot.
 
@up - bo żadna nie chce utrzymywac Ferdynanda Kiepskiego, więc zrozumiałe. FF jakos srednio mi podchodzi. Ot, dwóch kolesi robi sobie żarty z disco polo, ale to już przerabiałem 15 lat temu, kiedy na imprezach metalowych puszczano "jesteś szalona" dla żartu i cała sala się bawiła, więc "sztick" nie jest nowy...
 
Niedługo otrzymamy także teledysk do "Hotdoga", możliwe że jeszcze w tym roku :-)







Cwyć go mała w dłonie, niech w rączkach Twych utonie...:-)
 
@Herszt " zawsze w lato pod dyskoteką ze straganem stoi pan, kabaons, serdel, parówka drobiowa, kaszanka zwyczajna "
 
Back
Top