Tanio skóry nie sprzedam

Zadna nowosc, przyklad wsrod kobiet Madonna i hgh. Kwestia czasu, jak htz, itp staną sie bardziej popularne w pl, poki co koks jest be
 
@skunx cytat który przytoczyłeś brzmi jak ewidentne robienie sobie żartów. Poza tym PO CO ma koleś brać sterydy skoro NIE musi, bo wystarczy tylko ćwiczyć, a same sterydy bez treningu nic mu nie dadzą? Nie widzę tu logiki.


Madonna to co innego. Ona ma już chyba ze 100 lat i pewnie niedługo jej wszczepią mechaniczny szkielet, żeby dalej mogła zapierdalać na koncertach :-)
 
tak sie sklada, ze sterydy zwiekszaja mase miesniowa bez treningu (podawane przy zaniku miesni, nowotworach itd), ale oczywiscie nie w takim stopniu jak przy dodatkowym treningu
 
do zadnej z sylwetek prezentowanych przez pana Bale nie trzeba sterydów tylko zwyczajnej diety, nawet niekoniecznie pelnej no i cwiczen oczywiscie - ale watpie zeby ktos taki mial sie poswiecac robiac naturalna sylwetke, raczej chodzilo o sylwetke specjalnie pod film, wiec wiadomo ze latwiej pojechac na koksie i nie meczyc sie tak zeby zrobic ja na sucho a przede wszystkim zrobic ja szybciej
 
kurwa pewnie zaden z Was nawet nie stał obok sterydów, a co dopiero je stosował a pierdoli i wypowiada się każdy, madrale
 
Najlepsze jest to, że ta akcja z planu Terminatora od której się dyskusja na temat Bale'a zaczęła to nie dość, że starsze od internetu, to jeszcze fake. :D Marketingu trochę było trzeba to sobie Bale pokrzyczał.
 
Hang wie wszystko, skoro wyzywa przez internet ludzi od buraków nie znając ich osobiście [vide wywiad z Mirkiem] - przykład kolejnego mądrali i mającego wszedzie coś do powiedzenia hejterka
 
Bo Ty tak powiedziałeś albo dlatego, ze zmiazdzyłem Cie w jakiejś dyskusji to jestem dla Ciebie trollem?
 
483489_10152184710244041_1626426124_n.jpg




W UFC mają swojego Kaliduva. :D
 
no ja pierdole, ten wąs Machidy to jest hit, mam nadzieje ze zapusci go jeszcze troche, porozsmiesza tlumy na kolejnych galach. koszuli nie skomentuje, bo zaraz wjedzie na mnie jakis 'obronca różu'. ;)



5871024_460s.jpg




:)
 
+ za carlina.



Nie wiem skąd się wzieła cała spina na temat Bale'a. Każdy wyraził opinie i tyle, a ty magik szukasz dziury w całym :/



tyle mam ci do powiedzenia



 
Może kogoś to uzrazi...przykro mi :-) Dla mnie coś pięknego. Chamskie komentarze z wykopu :-)



fCi4O.jpg
 
czy to możliwe że mój post został usunięty?D



Def pewnie nie wie że to był odpowiedź na post keesdablju w którym mnie zaczepia i dlatego usunął.
 
Back
Top