Tanio skóry nie sprzedam

jestem bardzo ciekaw tego "video-bloga" być jak Jan Błachowicz, może to wyjść naprawdę fajnie.



Momentami gość do Bispinga nieco podobny :)
 
omg... xD


shut-up-and-take-my-money.jpg
 
@Tomasz Kickboxing napewno kupi wersję Kaliduv :D



Siwiec po operacjach jest ładna ale Najman i Lenartowicz chyba mają problemy małżeskie
 
http://www.sportfan.pl/artykul/pudzian-nadal-chudnie-zobacz-nowe-zdjecia-i-ocen-38324


Wiem uwłaczam sobie linkując sportfan ale chodzi mi o komentarze pod tym newsem, konkretnie o to ile z nich osobiście napisał Bazelak, ten to ma zryty beret,nawet nie kombinuje z nickami:





kamil 2012-11-06 08:04:19Odpowiedz

ma nowotwór zoladka



default_avatar.png
Vanderlei Bazi 2012-11-06 08:21:59Odpowiedz

Koks odstawił to sflaczał na starość będzie wyglądał gorzej od Arnolda.Dlatego nigdy nic nie brałem.



default_avatar.png
stachu 2012-11-06 08:29:52Odpowiedz

Jak oni mogą porównywać Pudziana do Bazelaka? Przecież Pudzian to wycieńczony, pomarszczony wrak, a Bazelak to zdrowy i silny chłop, który pewnie w zimę chodzi do lasu na gołą klatę żeby narąbać drewna




default_avatar.png
Gość 2012-11-06 08:55:51Odpowiedz

<blockquote style="quotes: none; color: rgb(140, 140, 140); font-style: italic; margin-top: 0px; padding: 0px 0px 0px 20px; ">

stachu
Jak oni mogą porównywać Pudziana do Bazelaka? Przecież Pudzian to wycieńczony, pomarszczony wrak, a Bazelak to zdrowy i silny chłop, który pewnie w zimę chodzi do lasu na gołą klatę żeby narąbać drewna
100% mięśnie i siła!Zero tłuszczu!Ten gość ma naturalną rzeźbę bez żadnych koksów!



default_avatar.png
default_avatar.png
Gość 2012-11-06 09:31:07Odpowiedz

Powiem tak, Pudzian ma tak zepsutą opinię że trudno mu będzie znaleźć porządną dziewczynę bo nie każda chce być z dziwkarzem, który będzie ją zdradzał, no i jego teraźniejszy wygląd dziadka 50 letniego



default_avatar.png
Gość 2012-11-06 09:52:56Odpowiedz

Bazelak nie spotykał się z kilkoma jednocześnie i nie traktuje kobiet przedmiotowo, dlatego nie ma opinii dziwkarza jak Pudzianowski



Gość 2012-11-06 15:14:02 | ZgłośOdpowiedz

"Kamil to zywa legenda tego sportu nie dziwne ze budzi takie emocje wsrod kibicow!
Shihan vanderlei oprocz druzgocacych, prrfekcyjnych technicznie ciosow, jest posiadaczem najdoskonalszej meskiej sylwetki na tej planecie. Podobno dr smierc ten od preparowania ludzkich zwlok zaproponowal kamilowi 2 miliardy euro za mozliwosc uzycia jego ciala po smierci...
"
 
Kamil to jest zgrywus! :-) Niedługo to chyba będzie sie domagał bycia patronem szkół, szpitali, lotnisk i kościołów. :-) W końcu to ostatni sprawiedliwy w tym marnym kurwidołku...
 
Nie żebym go bronił ale każdy może napisać ośmieszający komentarz i podpisać "Bazelak" czy podobnie. Chyba nie jest aż takim debilem i sam tego wszystkiego nie robi? A mozę zatrudnił kaczkę :D
 
buahahaha komenty rozwalaja, niektore to nie on pisal widac odrazu ale z drugiej str wystarczy popatrzec na jego stronę w komentarze z ktorych 99% wyglada jak ten o tym ze silny z niego chłop, który idzie do lasu w zimę by rąbac drewna, czy"najlepszy polski zawodnik mma, tylko miał pecha" :-) ten sam styl, wiec kto wie czy to nie Kamil pisze sam te komenty
 
EWIDENTNIE są to komentarze albo jego albo kogos z rodziny.Nikt nie pisze w internecie takich peanow o zadnym z fighterow,nawet o Mamedzie czy mistrzach UFC!!!.Z daleka te komenty zalatuja sztucznoscia.A ciagnie sie to juz przeciez pare lat.
 
Kamil to zywa legenda tego sportu nie dziwne ze budzi takie emocje wsrod kibicow!
Shihan vanderlei oprocz druzgocacych, prrfekcyjnych technicznie ciosow, jest posiadaczem najdoskonalszej meskiej sylwetki na tej planecie. Podobno dr smierc ten od preparowania ludzkich zwlok zaproponowal kamilowi 2 miliardy euro za mozliwosc uzycia jego ciala po smierci...
Bez jaj, przeca takiego dystansu do siebie to by nie miał :D Czesc z tych komentarzy na pewno jest jego, ale duzo tez pisza inne osoby parodiujac jego styl.



I nie, nie jestem vandim :-)
 
kilka stron wczesniej też wklejałem wypowiedzi bazelaka na boxingnews w newsie po jego walce w K-1. promocja tak prężna, że niedługo Dana o nim usłyszy
 
sam sobie pisze te komentarze; człowiek żyje w takim matrixie, że głowa puchnie







często troluję na jego stronie i z automatu kasuja moje posty ale zauważyłem, że Bazelak pisze czasami o sobie bez boskiego uwielbienia dla większego uprawdopodobnienia autentyczności swojej strony



kiedyś się nawet skrytykował ale od razu odpowiedział swoim kolejnym alter ego i wytrącił sam sobie argumenty
 
@up



Ja Roberta zawsze lubiłem, nawet zdarzyło mi się kilka razy obejrzeć to całe Radio Koksu, ale od pewnego czasu gość mnie strasznie irytuje. To co się działo przed i w trakcie walki z panem N. było w miarę interesujące, bo po prostu zabawne. Ale ile można słuchać non-stop tych samych tekstów w stylu: "nie ma lipy", "trzeba pakować i wpierdalać stejki".
 
A to racja, z marketingowego punktu widzenia życie jego ceWEBryckiej postaci dobiega końca. Musi coś wymyślić, inaczej kiepsko będą się odżyweczki sprzedawać.
 
Dokładnie Koksu jak dla mnie jest już nudnym typkiem, kiedyś też właśnie interesowałem się co znowu odjebią w tym radiukoksu z Konowalskim, Nie wiem ale dla mnie jest lipaaaa!!!
 
kiedyś leżałem w stanie ulubionym i myślałem, że śniła mi sie reklama Vectry w tv z postacią gadającą po koksowemu



niestety nie byłem aż tak zrobiony....
 
Back
Top