Tanio skóry nie sprzedam

boro miazga, okocili go:D maja swojego zolnierza, pozniej beda go wysylac, zeby spuscic wpierdol, bo taki dekiel to wszystko zrobi co mu powiesz. haha, ale te jego kocie ruchy miazga:D
 
obrona.jpg
 
Patrzę na mapke - kto teraz jest na forum i mieszka w Lizbonie???


PS: Najnowsze przecieki mówią, że z Brazylii na cohones zagląda sam Anderson Silva :-)
 
@noodles

To akurat jest "anonymous proxy", więc system nie zna lokalizacji i wsadził kropkę symbolicznie na "punkt początkowy", czyli tam gdzie południk 0 (ten od Greenwich) przecina się z równoleżnikiem 0 (równik). Nie ma tam wyspy, tylko ocean. Aby wiedzieć dokładnie do jakiej miejscowości przyporządkowana jest kropka, trzeba kliknąć na szpieg-mapkę, wtedy otworzy się strona na której będą podane lokalizację tych którzy są online i druga mapka ze wszystkimi lokalizacjami. Trzeba najechać na kropkę myszką i w "dymku" pojawi się nazwa miasta.
 
Zabłądziłem na youtubie, bo chciałem zobaczyć asa wywiadu i doszedłem do tego :( :







Dwóch kolesi, którzy nie radzą sobie z własnym kutasem. Myślałem, że taką żenue robią tylko moi kumple jak się najebią, ale nie...



W sumie Najman jeszcze w miare zachowuje takt
 
ktos na wakacjach z malty cohones odwiedzil







co do filmiku to po takich komentarzach musze obejrzec :D
 
Tidżej ! Przypomniało mi się. Byłeś kiedyś w Pycie (pyta.pl?) zaraz znajdę ten filmik jak mi się uda...







gdzieś od 45 sekundy
 
Back
Top