Tanio skóry nie sprzedam

Mnie wcale nie poruszają takie widoki. Staram się nie doszukiwać drugiego dna, aby nie zaprzątać sobie głowy kwestiami mało istotnymi. Chciałbym jedynie zauważyć, że orędownicy purytanizmu odzieżowego sami nie do końca trzymają się głoszonych zasad. Przyczyna jest prosta, obecnie tych zasad trzymać się bardzo ciężko. Zasady zasadami, ale gdzieś te wasze "prawdziwe" ubrania szyje tajlandzkie dziecko ;)
 
di-H9EG.jpg








:-)
 
Co do ciuchów z mma/portalami mma/ galami mma/ firmami produkujacymi dla mma - nie mam z tym problemu, ale może to wynika z faktu, że sam nie trenuję, a t shirty czasem zakładam. Faktycznie mogą się przyczepiać najbardziej ludzie trenujący coś długo, kórzy uważają , że jest to nijako dla nich zarezerwowane.
 
http://www.smog.pl/wideo/55925/kacik_doktora_amatora_lubczyk/







czy tylko mi przypomina ten gościu tego w okularkach z videokonfy z lewym xd ?
 
Co do kwesti"modowych" to jestem zdania,ze kompletna paranoja jest czepianie sie ludzi,ze chodza w ciuchach np Manto czy Tapout a nic nie wiedza o sporcie.No i co z tego,ze nie wiedza?! Jak tu ktos wyzej pisal,ze co masz Levisy to musisz byc poganiaczem krow,czy wszystko wiedziec w tym temacie,bzdura niesamowita.Ja np nie mam zbyt wielu ciuchow firm powiazanych z MMA,mam pare koszulek Tapouta,gdyz poprostu podobaja mi ich design i jaral mnie styl ubierania-image zalozyciela tej firmy Charlesa"TheMask"Lewis'a.Niektorym poprostu podobaja sie te ciuchy a co poniektorzy musza do tego dodawac jakies bzdurne ideologie.Intersuje sie MMA ponad 10 lat,cos tam wiem o sporcie ale nie mam za zle gdy widze jakiegos malolacika dajmy na to 14 letniego,ubranego w jakiejs "fighterskiej" firmie,chociaz czesto podejrzewam,ze ma nikle pojecie o sporcie.Mysle,ze,poprzez ciuchy tez,w jakims stopniu promuja ten jakze wymagajacy sport.Tyle w temacie... PS RIP CHARLES" THE MASK" LEWIS!



acha mam nadzieje,ze wszyscy,ktorzy maja np buty Nike running czy air max robia dziennie przynajmniej 20 kilosow ciaglego( biegu) :-)
 
@Kaczka, nie widzę sensu za bardzo tego filmiku, który wrzuciłeś 'z plaży'. U Ciebie chyba wszystko kręci się wokół jednego i jak na swój wiek jesteś trochę.. niewyżyty? ;) Ech, te grześki :D
 
macie problem z tymi ciuchami jakby ludzie latali po mieście w rashguardach a na balety chodzili w gi :) przecież koszulki/bluzy tapouta są robione dla fanów, mają je sobie kupować i wieszać na ścianie w pokoju ?
 
madafaka, nie pamiętam czy to było na mma attack 2 czy na KSW 17, ale w przerwie gali przy stoiskach z napojami widziałem kolesia w rashu prezentującego swoją nieskazitelną rzeźbę ;)
 
@Comber No sa wariaci na tym swiecie,sa tez goscie,ktorym wydaje sie ,ze jak zaloza bluze Manto to sie ktos ich przestraszy.Znam takich przykozaczonych kozakow,sa to najczesciej tzw jednostrzalowcy lub adepci "kaszubskiego solo" 1 vs 4.
 
Niestety też to muszę potwierdzić, na Kaszubach jest dużo chętnych do bicia. Kilka dyskotek zostało zamkniętych w okolicy ze względu na rozróby. Poza tym uchodzimy za strasznie chciwych ludzi. ;]
 
Właśnie dalej nie widzę różnicy bo według mnie takie czepianie się ze strony "Zagorzałych Fanów" to czysta chęć odznaczenia siebie od pozostałych. "A bo my pamiętamy jak Gracie dusił każdego na pierwszych UFC a wy to zaczynaliście od podziwiania purpurowych pleców Pudziana." Co z tego? No i ten argument że się nigdy nie ćwiczyło na macie a się nosi ciuchy z jebutnym napisem MMA to już w ogóle mnie do szału doprowadza, bo to tak jakby samo założenie bluzy miało być odznaczeniem lub zaszczytem... od tego są pasy i belki, a nie ciuchy które promują fighterzy i dzięki którym zarabiają dodatkowe pieniądze poprzez sponsoring. Bez urazy ale dla mnie takie podejście jest cholernie wiejskie i pewnie nigdy tego nie zrozumiem...






Ale tu nie chodzi raczej chyba o ciuchy manto itd. bo większość nie wie,że to fighterska firma, tylko o latających debili w bluzach mma z bazaru, myślących,że MMA to KSW ..
 
HubiSSJ3 - Aleś odkopał xDDD No jeśli tylko o to chodzi to rozumiem ból tych których to irytuje, ja osobiście się z tym nie spotkałem więc nie umiem zająć odpowiedniego stanowiska. Na dzień dzisiejszy mi to nie przeszkadza.
 
Odkopał? To nie był komentarz z dzisiaj? Po prostu nie wchodziłem dzisiaj jeszcze do tego tematu i mi to wyświetliło jako jeden z pierwszych postów na którejś stronie ;)
 
Back
Top