Tanio skóry nie sprzedam

GGEWZHqXQAEKORP
Razem na zawsze <333333

Miesiąc później:
 
  • Bones
Reactions: jut
Miła niespodzianka


Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Obserwowani Dla Ciebie Kocham robic niespodzianki Swojem chłopakowi dlatego jutro po 2latach związku dowiek się że jestem trans 665 Maja 1669”
To są jakieś miejskie legendy z kategorii aligatorów w kanałach NY :awesome:

Jak to sobie wyobrażacie, że jesteście dwa lata (czyli już we wszystkich możliwych sytuacjach intymnych) z typem, którego w lokalnej rzeźni pochlastali i wykastrowali i nie rozpoznacie tego?

Propagandowe brednie z cyklu "nie rozpoznałbyś, że to trans"... nie, kurwa, wcale :DC:
 
To są jakieś miejskie legendy z kategorii aligatorów w kanałach NY :awesome:

Jak to sobie wyobrażacie, że jesteście dwa lata (czyli już we wszystkich możliwych sytuacjach intymnych) z typem, którego w lokalnej rzeźni pochlastali i wykastrowali i nie rozpoznacie tego?

Propagandowe brednie z cyklu "nie rozpoznałbyś, że to trans"... nie, kurwa, wcale :DC:
Jak to twoje pierwsze dziursko, od samego początku chętniej robiło gałę i wystawiało kakaowe oczko na ataki Saurona, niż pozwalało skorzystać z cipy, a jak już to było średnio i zawsze z żelem (myślę że to mogą być oznaki ataku transformatora), to być może doczekasz się takiej informacji we współczesnym świecie :suchykarol:

Nas to na szczęście nie dotyczy, ale młodych trzeba uczulać. Jakiś filmik z typem widziałem ostatnio na ten temat, jak odróżnić dobrze zrobionego transa od normalnej babki, ale nie oglądam bo szkoda mi czasu. Niestety zaczynają być widoczni powoli tacy dziwacy, plus jest napływ takich, zapewne żeby nas przyzwyczaić.

Ha tfu.
 
To są jakieś miejskie legendy z kategorii aligatorów w kanałach NY :awesome:

Jak to sobie wyobrażacie, że jesteście dwa lata (czyli już we wszystkich możliwych sytuacjach intymnych) z typem, którego w lokalnej rzeźni pochlastali i wykastrowali i nie rozpoznacie tego?

Propagandowe brednie z cyklu "nie rozpoznałbyś, że to trans"... nie, kurwa, wcale :DC:
Może czekają do ślubu?
 
Back
Top