Tanio skóry nie sprzedam

2_948737ce8ace.jpg
 
Słuchajcie, nie mogę znaleźć piosenki typowo stworzonej zapewne dla śmiania. Tytuł brzmiał "I come to Poland" czy coś takiego, kojarzy ktoś :) ?
 
POooooooLSKAaaaaaa, BIAŁO-CZERWONI !!







Panowie, wyluzujcie. Takimi gadkami przychylności publiczności nie zyskacie. Żenujący materiał.
 
Matthew dzięki Ci wielkie!!! :)



Nie wiem czy było, ale fascynujące zjawisko... Niektórzy mówią, że to odgłosy z ziemi, inni, że z kosmosu. Zwykły "pic na wodę, fotomontaż, bayern monachium" czy jest w tym coś prawdziwego ?







Podobno mówili o tym nawet gdzieś w Polsat News. Jak dla mnie ktoś wrzucił taki filmik i pociągnął resztę, która pobawiła się edytorami dźwięku i uzyskali taki efekt. Co Wy sądzicie?
 
W temacie materiału zamieszczonego przez GLF. Przykre to, że zawodnicy reprezentujący faktycznie sporty walki za parę groszy rzucone zapewne przez Najmana tworzą jakiś niezdrowy PR wokół tej walki odwołując się do jej patriotycznych aspektów. Jakieś niezdrowe budowanie wyobrażenia, że Burneika to wróg Polski, trzeba jako patriota kibicować człowiekowi, który ma rodzimy paszporcik, mimo, że tak naprawdę długo nie było i długo zapewne jeszcze nie będzie człowieka, który w tym kraju tak sporty walki ośmiesza jak Najman. Kontynuacja wcześniej zasłyszanej strategii na zyskanie kilku procent fanów traktująca o tym, jak to Litwini źle traktuja Polaków na swym terytorium...Fakt, żałosne to, bo Burneika odgrażając się Najmnanowi czy Oknińskiemu nie może być przeciez traktowany poważnie i dosłownie, oni zaś za wszelką cenę starają się podnieść rangę tego ff do miana patriotycznego starcia Polsko - Litewskiego, w którym to trzeba przecież sercem i murem stanąć za naszym rodakiem...
 
mnie najbardziej ciekawi jakie Piotrkowicz zna słabe punkty Burneiki? pokaże Najmanowi jak to Hardkorowy Koksu źle prezentuje swoje "najszersze grzbietu przodem"?



edit:



423496_10150742895155832_718890831_11576133_1749820757_n.jpg




428720_249158388509279_100002453598782_531823_189187377_n.jpg
 
Bigfoot o walce z Nelsonem



"On jest ciężkim rywalem, który walczył z wieloma dobrymi fajterami. Ciężko go znokautować i do tego dobrze walczy w parterze. Moja ostatnia porażka z Danielem Cormierem wiele mnie nauczyła i jestem teraz lepszym człowiekiem. Obecnie na razie zostaję na Florydzie, gdzie mieszkam. Ćwiczę z chłopakami z ATT takimi jak Thiago Silva czy Alessio Sakara. Chcę być do tej walki tak dobrze przygotowany jak do starcia z Fedorem."



ŻRóDŁO







Ciekawe dlaczego Pudziao nie wymienił, swoja droga Mariusz ma teraz naprawde wielkiego i silnego sparingpartnera.
 
@Przemek - ale o których wypowiedziach mówisz, co masz na myśli? Ja mówiłem o wcześniejszych wypowiedziach Najmana, w których mówił o tym, że Burneika jest Litwinem, a oni źle Polaków traktują u siebie ( akcje z nazwami ulic etc. ) i o kontynuowaniu podjętej w tym wydźwięku próby zyskania kilku procent sympatyków po stronie Najmana.
 
Ale fakt jest taki, że faktycznie mają do nas uprzedzenie. Kuzyn tam pracował około roku i mi opowiadał, jaki Sajgon tam mieli.
 
Oni mają do nas uprzedzenia na takiej samej zasadzie jak my do Niemców czy Ruskich(choć wiadomo nie wyrządziliśmy im aż takich wielkich krzywd).



Ja ogólnie lubie Litwinów ale za koksem nie przepadam Najmana też nie lubie więc nie będę kibicował nikomu ale na gale sie zjawie(nie dla tych dwóch panów:).
 
Adib, genialne :D



Jest ktoś, komu nawet Najman nastuka: http://www.sadistic.pl/ciota-robi-makijaz-dostaje-po-ryju-vt107861.htm
 
Back
Top