Tanio skóry nie sprzedam

<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}" id="uxulpl_39">
According to Ariel Helwani, Cyborg, the former female champ, walks around at 180 lbs!! - Daniel



81 kg ponad, no, ładnie, ładnie.
 
panowie pilnie poszukuje linka do pewnego filmiku - był to wywiad z jakąś blondynką, która wyglądała jak facet, i tak dziwnie mówiła, takim masakrycznym bełkotem jakby była jakas uposledzona, ze nie szło zrozumieć ani słowa i jakby caly czas gadała to samo. reporterka zadawała pytania prawdopodobnie w języku portugalskim. jedyna nazwa, która kojarzy mi się z tym filmikiem to słowo "baba", ale nic nie umiem znalezc w googlach.. byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś podesłał link do tego, bo kumplowi to opowiadałem i sie strasznie napalił, żeby to zobaczyc :-)
 
Niezłe jaja.



Australię nawiedziła w ostatnich dniach wielka powódź. Jednym z niecodziennych skutków nadejścia wielkiej wody jest niepowtarzalny widok tysięcy pajęczyn, oplatających domy, krzewy i drzewa. Dlaczego tak się stało? Skutkiem powodzi jest zazwyczaj plaga komarów, którymi żywią się pająki.



Pająki uciekły przed powodzią na tereny, na które nie dotarła woda. Powódź z kolei sprzyja rozmnażaniu się owadów, którymi się żywią.



Tysiące pająków oplotły swoimi sieciami drzewa i pokryły pola w miejscowości Wagga Wagga. Efekt jest zdecydowanie niecodzienny.






9c959bd6-67a2-11e1-b58b-0025b511226e.jpg




4de5913a-679d-11e1-8235-0025b511226e.jpg




Źródło: http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/atak-pajakow-na-wagga-wagga,37793,1,0.html



A tu Pakistan






Powodzie, które nawiedzają Pakistan, oprócz zniszczeń, przyczyniają się do powstawania nowych zjawisk. Pająki, które chciały uniknąć zatopienia podczas zalania prowincji Sindh, zgromadziły się na drzewach i tam dalej prowadziły swój żywot. Efekt? Setki drzew owiniętych w pajęczyny.



Pająki przeniosły się na wystające ponad poziom wody drzewa. W tym przypadku oznaczało to umiejscowienie się w koronie. Migracja była tak wielka, że w pewnym momencie drzewa zaczęły wyglądać, jakby były owinięte watą.



Mieszkańcy nie martwili się tym zjawiskiem, większość z nich uważało, że drzewa te przyczynią się do zminiejszenia plagi komarów, która nęka Pakistańczyków przy każdym zalaniu. W tym regionie owady te roznoszą śmiertelną malarię.



128bee3e-088b-11e1-8547-0025b511229e.jpg




12ed33e2-088b-11e1-a101-0025b511229e.jpg




Źródło: http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/pajaki-ratowaly-sie-przed-powodzia-zobacz-efekty,15193,1,0.html
 
Wydaje mi się, czy temat "Adresy e-mail , GG forumowiczów" został usunięty?



W każdym razie, chciałem napisać, że mój nowy mail to [email protected] (z tego "bjpitbf" już nie korzystam)
 
Back
Top